Gość: E
IP: *.iba.waw.pl
24.04.02, 10:02
Witam,
Lato zbliża sie nieubłaganie a u mnie niestety w wyniku zażywania pewnych leków
pojawiła sie skórka pomarańczowa na udach. Nie mam doświadczeń w walce z nią bo
do tej pory zostało mi to oszczędzone.
Bardzo proszę o opinie na temat nowego produktu L`Oreal, kupiłam balsam do
ciała i jestem zachwycona, czy któraś z Was używała już żelu na celulitis.
Liczę na odpowiedź i pozdrawiam
Ewa