Dodaj do ulubionych

Fryzjer - Gdańsk

IP: *.lunar.com.pl / *.lunar.com.pl 27.10.04, 07:55
poszukiwany - pilne chodzi mi o balejaż i ścięcie - pazurki
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zoey7 Re: Fryzjer - Gdańsk 27.10.04, 19:49
      Witam koleżankę z Trójmiasta ;-) Polecam na Przymorzu w Gdańsku studio
      fryzjerskie SCARLETT - ul. Bora-Komorowskiego (na I piętrze). I tam świetnie
      ścina szefowa - młoda dziewczyna, Agnieszka. Taka długowłosa kobietka. Daj znać
      jesli się tam wybierzesz. Ścięcie z ułożeniem ok. 50zł.
    • diastema Re: Fryzjer - Gdańsk 27.10.04, 20:18
      ja polecam salon fryzjerski w medisone w gdansku pierwszy raz od bardzo dawna
      jestem zadowolona z ciecia ;))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka