Gość: D IP: *.lunar.com.pl / *.lunar.com.pl 27.10.04, 07:55 poszukiwany - pilne chodzi mi o balejaż i ścięcie - pazurki pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zoey7 Re: Fryzjer - Gdańsk 27.10.04, 19:49 Witam koleżankę z Trójmiasta ;-) Polecam na Przymorzu w Gdańsku studio fryzjerskie SCARLETT - ul. Bora-Komorowskiego (na I piętrze). I tam świetnie ścina szefowa - młoda dziewczyna, Agnieszka. Taka długowłosa kobietka. Daj znać jesli się tam wybierzesz. Ścięcie z ułożeniem ok. 50zł. Odpowiedz Link Zgłoś
diastema Re: Fryzjer - Gdańsk 27.10.04, 20:18 ja polecam salon fryzjerski w medisone w gdansku pierwszy raz od bardzo dawna jestem zadowolona z ciecia ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś