elka123
02.11.04, 10:23
CZesć czy wszyscy fryzjerzy to kretyni po ostatniej wizycie mało nie dostałam
zawału nie dośc że zapuszczam włosy to poprosilam o ściecie o pół cm ata
malpa obciela mi chyba ze 2 dodam ze poprzednio miałam je bardzo postrzępione
i mało tego kazała mi pochylić głowę do przodu nie mam pojęcia w jakim celu
teraz wyglądam jak pazica może ktoś wie co można z tym zrobić pozdrawiam i
dziekuję za wszystkie porady