Dodaj do ulubionych

LUDZIE POMOCY

02.11.04, 10:23
CZesć czy wszyscy fryzjerzy to kretyni po ostatniej wizycie mało nie dostałam
zawału nie dośc że zapuszczam włosy to poprosilam o ściecie o pół cm ata
malpa obciela mi chyba ze 2 dodam ze poprzednio miałam je bardzo postrzępione
i mało tego kazała mi pochylić głowę do przodu nie mam pojęcia w jakim celu
teraz wyglądam jak pazica może ktoś wie co można z tym zrobić pozdrawiam i
dziekuję za wszystkie porady
Obserwuj wątek
    • mila25 Re:moja DOBRA RADA:) 02.11.04, 14:29
      Witam, jesli zapuszczasz wlosy/niezaleznie od tego jakie są:zdrowe czy
      zniszczone/decyzja o ich podcieciu powinna byc przemyslana...jesli naprawde Ci
      zalezy na dlugosci.Ja tez kiedys mialam takie wlosy tzn,postrzepione ale
      troche "podreperowalam"je odzywkami-maskami oraz naftą kosmetyczną.Dzis u mnie
      problem podcinania wlosow nie istnieje:)gdyż pomimo wlosow raczej dlugich (do
      pasa)podcinam je sama(ponieważ trzymam sie zdlala od fryzjerów)ścinam dokladnie
      ich koncowki, a robie to tak:biore pasemko włosów, zwijam je na tzw.dreda tak
      abys widziala po zwinieciu same wystające koncówki(samiuteńkie!!!)wtedy
      podcinasz,jesli widzisz że są zniszczone.
      Pa,pa
      Monika
    • elka123 Re: LUDZIE POMOCY 02.11.04, 16:02
      mila dzięki za dobre rady pozdrawiam elka
      • elka123 Re: LUDZIE POMOCY 03.11.04, 18:12
        czy nikt mi nie pomoze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka