Gość: agrawka
IP: *.zgora.dialog.net.pl
29.11.04, 22:59
kupilam Lirene erisa w zelu do twarzy i ciała no i...rewelacja
żadnej żółtej skóry po postu braz
zapach no coż jest samoopalaczowy ale naprawde delikatny w porownaniu ze
smierdzącym sopotem to cudo ( najwazniejsze że jak się nim wysamruję to go
sama nie czuje a to juz duży plus)
zel szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej twarzy
naprawde polecam
ps na razie stosuje tylko na twarz, szyje i dekolt