Gość: kotka30
IP: *.acn.waw.pl
02.12.04, 19:15
hej!chcaialbym schudnac jakos3-5kg..ostatnio mi sie przytylo i chce wrocic do
sowjej wagi..wiem ze musze ograniczyc jedzeinie ale i cwiczyc:)znacie jakies
dobre sposoby na to..mozecwiczenia lub odpowednie pozywienie???ale schudnac
nie musze szybko..tylkozeby bylo efektywne:))poradzcie:))