agus7
10.05.02, 14:45
Nie chciałam wtrącać kolejnej dygresji do wątku o nas :) więc zdecydowałam się
założyć nowy wątek - przepraszam za jego szczegółowość, ale...
jak już napisałam - mam włosy do ramion (teraz troche krótsze - zaraz "po
fryzjerze") w kolorze naturalnym szatyn i marzę na lato o fryzurze jak w tytule
wątku. No i ... potrzebuję wsparcia. Napisz proszę jak stałaś się posiadaczką
takowej fryzurki, jakie miałaś wcześniej włosy (na ile był to "szok") i jak
najlepiej rozjaśnić włosy z brązowych do naprawdę jasnych.
Wiem, że trochę przynudzam, ale naprawdę biję się z myślami czy strzelić sobie
taką fryzurkę, choć nie jestem z gatunku tych którym "szkoda włosów" i dosyć
często je sama farbuję (ale są wyjątkowo oporne na farby - wszystko sie z nich
wypłukuje).
Pozdrawiam!
A.