Gość: keloni
IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl
07.12.04, 20:06
co 2 post fluid-podklad-puder zeby motowac motowac motowac
a co jesli ktos ma cere normalna
cos czasam wyskoczy od niechcenia /odpoukac/
dodatkowo jest sie snieznobialym
no nieliczac tych sincow pod oczami ;)
moze ktos poradzi /-> patrz podklad-fluid-puder/ dla takowej osoby
cos co by sie troche trzymalo na buzce i nie brudzilo wszystkieko