Gość: sniegotka
IP: *.wprost.pl / *.wprost.pl
09.12.04, 17:01
Czy ktos uzywal do lekko kreconych wlosow tego mleczka zwiekszajacego skret w
zielonym opakowaniu??? Fryzjerka twierszi ze to bomba, tylko w jakiejs
poprzewdniej wersji, ta "ulepszona" moze byc juz inna...