Dodaj do ulubionych

Piękna skóra

IP: *.crowley.pl 23.02.05, 16:50
Dziewczyny czy zalezy Wam aby miec ładną skore ciała? czy odpuszczacie i
raczej skupiacie sie na cerze i tu inwestujecie wieksze sumy w kosmetyki?
Jesli znajdzie sie tu ktos dla kogo piekna skora jest priorytetem niech
napisze co stosuje by ten efekt osiagnąc?
Obserwuj wątek
    • sitc Re: Piękna skóra 23.02.05, 17:44
      Zdecydowania ja :)
      Jak już kiedys napisałam razi mnie strasznie u dziewczyn, szczególnie w lecie
      skóra szara, widać że przesuszona i szorstka, zresztą tak sama jak spalona i
      przesuszona na solarium. Moim ideałem jest zawsze nawilżona, gładka, jędrna
      skóra, złota, tak delikatnie opalona.
      A propo tego co stosuje; pilling jak mocno drapiący 2 razy w tygodniu, jak mam
      jakiś delikatniejszy myjący pilling to co drugi dzień, czasem codziennie,
      codziennie po wieczornym prysznicu balsam koniecznie jakiś tłuścioch mocno
      nawilżający w zimie, na wiosnę i w lecie mocno nawilżająco-ujędrniający lub
      oliwka dla dzieci przez cały rok.
      To chyba tyle.
    • Gość: Milka Re: Piękna skóra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.05, 18:06
      Ja już pisałam kiedyś gdzieś na tym forum, że raz w tygodniu nakładam na
      dekolt, ramiona miód. Po kilku minutach masując zmywam go ciepła wodą. Powinien
      być nieco skrystalizowany (jeżeli nie jest to można dodać do niego cukru).
      Działa wspaniale jako peeling.
      Poza tym oczywiście codziennie smaruję ciało balsamem nawilżającym, bo nie
      lubię gdy skóra jest sucha (okropnie to wygląda i czuję wtedy jakiś dyskomfort).
      Pozdr:)
    • klara-klara Re: Piękna skóra 23.02.05, 18:09
      na moja skore najlepiej podzialaly masaze rekawica sizalowa, cidziennie tarlam skore do czerwonosci, ale bez przesady. Odkad to robie mam gladka skore, nawilzona, a raczej normalna. Balsamu uzywam czasem, po depilacji.
    • a.kopiko1 Re: Piękna skóra 23.02.05, 18:25
      Ja w sumie nie narzekam na swoją cerę. Wszyscy mówią mi, że mam taką gładką, bez
      ządnych niedoskonałości, rozszerzonych porów etc. Najlepszy komplement jaki
      usłyszałam to to, że mam cerę jak przed dojrzewaniem :) MIłe. mam cerę mieszaną
      wrażliwą. Już dawno przestałam używać kremów matujących, preparatów, które
      zawierają w swoim składzie alkohol. Przez ostatnie kilka miesięcy stosuję
      chusteczki oczyszczające Olay i to głównie po nich wygładziła mi się cera.
      Używam teraz kremu A-Derma Creme de soin, który jest ukojeniem dla mojej cery.
      Na noc używam Avene Creme pour peaux intolerantes - też jest fajny. Trzeba po
      prostu pielęgnować cerę z rozumem. Teraz mam zamiar zmienić produkty do
      oczyszczania twarzy na Norel z serii Dermosystem 20.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka