Gość: Ola
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.02.05, 21:00
hej,mam do Was bardzo wazne dla mnie pytanie! na innym forum mnie chyba olano
wiec zapytam tu!
otoz biore tabl od 9 miesiecy i dopadl mnie teraz paskudny celulit. czy rozne
zabiegi, masaze, cwiczenia pozwola mi go sie pozbyc przy dalszym braniu tabl.
nie chce z nich rezygnowac, bardzo dobrze sie po nich czuje. gdyby tylko nie
To :( bardzo prosze o odp!