Dodaj do ulubionych

Gąbka celulozowa

IP: *.com.pl / 213.199.197.* 28.04.05, 16:09
Czy używacie?
do czego ona służy?
Obserwuj wątek
    • n_nicky Re: Gąbka celulozowa 28.04.05, 16:17
      Sucha gąbka celulozowa jest bardzo twarda,jak karton(bo jest z celulozy;),jak ją
      namoczysz robi się miękka i powiększa się.Małe gabki stosuje się do mycia twarzy
      przy użyciu żelu albo kremów do mycia.Bardzo trwała,mam ją już bardzo
      długo.Kiedyś można było kupić taką gąbkę(małą,żółtą)w Avonie.
      • Gość: Elanor Re: Gąbka celulozowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 21:26
        Ja taką gąbkę dostaję zawsze przy zakupie pudru prasowanego Inglot. Widziałam też taką z przeznaczeniem do porządków domowych (była większa:)Co ciekawe nowa gąbka jest miękka, dopiero po zmoczeniu i wyschnięciu jest twarda. Ciekawe dlaczego? Przyjemnie się nią zmywa oporne maseczki (np. z glinką).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka