Gość: Iza IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 14:55 Który tusz, według Was, jest lepszy Ultra Volume czy Lycra Extend. Używacie któregoś z nich. Ja nie mogę się zdecydować między tymi dwoma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: b Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 15:54 a dlaczego nikt nie wspomina na forum o nowym tuszu Astora z rózową zakrętka ,pogrubia i podkręca i za 15 zł jest naprawde bardzo fajny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Astor tusze IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 16:16 Nie słyszałam jeszcze o nim. Jak się nazywa? Dzięki za inf. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: Black Mania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.05, 17:09 Black Mania???? Taka nazwa? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iza Re: Black Mania IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 17:46 On jest chyba nie dostępny w Polsce, bo na google wyświetlają się tylko zagraniczne strony. Odpowiedz Link Zgłoś
beata_blue Re: Black Mania 01.05.05, 10:19 Jest w Rossmannie za 14,99. Dosyc suchy, nie pogrubia ale wydluza. Co do podkrecania to nie wiem, bo zawsze uzywam zalotki. Malo skleja, rzesy sa naturalne, jak dla mnie az za bardzo. Odpowiedz Link Zgłoś
beata_blue Re: Black Mania 01.05.05, 10:20 Aha, i nazywa sie Mikado, a Black Mania, to taka jakby podnazwa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: francuzeczka Re: Black Mania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 11:50 jezeli chodzi o tusze Astor to plecam Magic Style. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Re: Black Mania- pogrubia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 12:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:02 Właśnie się zastanawiam nad zakupem Magic Style. Naprawdę taki dobry jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: francuzeczka Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:46 tak, jest naprawde dobry. jest to jeden z niewielu tuszy ktore mozna nakladac kilkuwarstwowo. nie tworzy grudek, nie skleja rzes. daje ladny efekt naturalnych rzes. jego jedynym minusem jest to ze po kilku godzinach moze delkatnie odbic sie na gornej powiece, ale mysle ze jak na caly dzien "noszenia" go na rzesach to i tak niezle:) z czystym sumieniem polecam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bibi Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 15:01 dzięki za odpowiedź, chyba się na niego skuszę :-) Odpowiedz Link Zgłoś