Dodaj do ulubionych

Astor tusze

IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 14:55
Który tusz, według Was, jest lepszy Ultra Volume czy Lycra Extend. Używacie
któregoś z nich. Ja nie mogę się zdecydować między tymi dwoma.
Obserwuj wątek
    • Gość: b Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 15:54
      a dlaczego nikt nie wspomina na forum o nowym tuszu Astora z rózową
      zakrętka ,pogrubia i podkręca i za 15 zł jest naprawde bardzo fajny
      • Gość: Iza Re: Astor tusze IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 16:16
        Nie słyszałam jeszcze o nim. Jak się nazywa? Dzięki za inf.
        • Gość: b Black Mania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.05, 17:03
          • Gość: MM Re: Black Mania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.05, 17:09
            Black Mania???? Taka nazwa?
          • Gość: Iza Re: Black Mania IP: *.devs.futuro.pl 30.04.05, 17:46
            On jest chyba nie dostępny w Polsce, bo na google wyświetlają się tylko
            zagraniczne strony.
            • beata_blue Re: Black Mania 01.05.05, 10:19
              Jest w Rossmannie za 14,99. Dosyc suchy, nie pogrubia ale wydluza. Co do
              podkrecania to nie wiem, bo zawsze uzywam zalotki. Malo skleja, rzesy sa
              naturalne, jak dla mnie az za bardzo.
              • beata_blue Re: Black Mania 01.05.05, 10:20
                Aha, i nazywa sie Mikado, a Black Mania, to taka jakby podnazwa ;)
                • Gość: francuzeczka Re: Black Mania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 11:50
                  jezeli chodzi o tusze Astor to plecam Magic Style.
                • Gość: beata Re: Black Mania- pogrubia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 12:16
    • Gość: bibi Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:02
      Właśnie się zastanawiam nad zakupem Magic Style. Naprawdę taki dobry jest???
      • Gość: francuzeczka Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 14:46
        tak, jest naprawde dobry. jest to jeden z niewielu tuszy ktore mozna nakladac
        kilkuwarstwowo. nie tworzy grudek, nie skleja rzes. daje ladny efekt naturalnych
        rzes. jego jedynym minusem jest to ze po kilku godzinach moze delkatnie odbic
        sie na gornej powiece, ale mysle ze jak na caly dzien "noszenia" go na rzesach
        to i tak niezle:)
        z czystym sumieniem polecam:)
        • Gość: bibi Re: Astor tusze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.05, 15:01
          dzięki za odpowiedź, chyba się na niego skuszę :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka