IP: *.73.191.46.ip.tele2adsl.dk 21.06.05, 17:59
Mam pytanko do dziewczyn stosujacych GUAM - czy Wam tez sie robi delikatnie
MDLO podczas "lezakowania w blocie"? Ja wlasnie jestem po pierwszym razie i
to, ze powinno szczypac wiem (zgadza sie!) ale jednoczesnie troche mnie
zemdlilo i "trzyma" a pora na kolacyjke...

:(
Obserwuj wątek
    • Gość: kasia Re: PO GUAM IP: *.73.191.46.ip.tele2adsl.dk 21.06.05, 19:00
      :(((

      up
    • Gość: kasia Re: PO GUAM IP: *.73.191.46.ip.tele2adsl.dk 22.06.05, 13:02
      :(
      • kalooo Re: PO GUAM 22.06.05, 16:52
        ja nigdy nie zauważyłam podobnych atrakcji. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka