Gość: kasia
IP: *.73.191.46.ip.tele2adsl.dk
21.06.05, 17:59
Mam pytanko do dziewczyn stosujacych GUAM - czy Wam tez sie robi delikatnie
MDLO podczas "lezakowania w blocie"? Ja wlasnie jestem po pierwszym razie i
to, ze powinno szczypac wiem (zgadza sie!) ale jednoczesnie troche mnie
zemdlilo i "trzyma" a pora na kolacyjke...
:(