Gość: kasik
IP: *.proxnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
03.07.05, 21:42
wiem, że to może się wydać głupie pytanie, ale musicie mnie naładować
psychicznie;p
generalnie chodzi o to, że mam nieziemsko nieregularne miesiączki i NIGDY
jeszcze nie wkładałam sobie tampona.
jutro taki wyjątkowy dzień i MUSZE poprostu iść na basen, a mam bardzo obfity
na początkach (dostałam wczoraj) i z podpaską niewygodnie w takiej sytuacji.
z resztą trzeba przełamać lody i WRESZCIE zadziałać i zrobić to.
chodzi o to, że ja jestem dziewicą (choć to mało znaczące) i mnie boli-boje
się i nie umiem:(
kurcze tak wiele bym dała, aby to umieć!
koleżanka dziś mi powiedziała, że ją to na początku bolało. bardzo.
a ja niedawno byłam u ginekologa... rozpłakałam się bo mnie tak bolało. mam
uraz;p
hehe nie no jak mus to mus. napiszcie tylko jak było z wami za pierwszym
razem. to mnie naładuje. pomyśle wtedy: ja tez tak moge.