Gość: ewa 74 IP: *.ras.sth.bostream.se 14.07.05, 15:01 czy dobrze kryje,jak sie rozprowadza i jak sie sprawdza teraz latem? prosze o wszelkie opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: monia76 Re: BIOTHERM fluid matujacy IP: *.u.mcnet.pl 14.07.05, 15:16 z tego co wiem kolorowka biothermu nie jest dostepna w polsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gala Re: BIOTHERM fluid matujacy IP: 217.153.141.* 14.07.05, 15:32 przyjemny w uzyciu - pieknie sie rozprowadza, daje ladny pudrowy efekt, ale slabo kryje, przy mojej b. tlustej cerze za szybko znikal z twarzy. generalnie fajny, ale chyba do normalnej cery. Odpowiedz Link Zgłoś
julia_roberts Re: BIOTHERM fluid matujacy 14.07.05, 15:34 A ja nie wiem bo nie używałam :-) Odpowiedz Link Zgłoś