Gość: baba
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.07.05, 16:46
W wieku 19 lat mam straszliwe zmarszczki wokół oczu. Na dolnych powiekach są
malutkie, górne powieki są jakby zwiotczałe, a co najgorsze, przy uśmiechu
wyglądam jak 70-latka - wielkie zmarszczki w ogromnej ilości rozchodzą mi się
promieniście od oczu na boki, w górę i w dół (aż do połowy policzka, a że na
policzkach mam grubą skórę robią się wielkie fałdy). Czasem aż wstyd
uśmiechnąć (niestety uśmiech mam szeroki) ;)
Boję się używać kremów przeciwzmarszczkowych i w ogóle jestem dosyć
zdezorienotwana (chociaż nie pojawiło się to nagle)
prosze Was o informację - co może być tego powodem i, przede wszystkim, czy
mogę się tego jakoś pozbyć?
pozdrawiam :)