diabe 20.08.02, 10:47 czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym podkładem? szczególnie interesuje mnie czy jest dobrze kryjący i matujący dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Margotka Re: Teint Miroir Satine - Givenchy IP: *.datastar.pl 20.08.02, 12:31 Jesli chodzi o matowienie to skuteczniejszy wydaje sie byc Teint Miroir Mat Foundation tejze firmy. Satine jest dla suchej cery i ma dodac blasku buzi, wiec z tym matowieniem moze byc nienajlepiej... Jesli masz mozliwosc to porownaj oba fluidy w drogerii zanim kupisz. Pozdrawiam Margotka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Re: Teint Miroir Satine - Givenchy IP: 62.148.83.* 20.08.02, 12:38 też się nad nim zastanawiam dla mnie właśnie satine, czy tuszuje co nieco? paćkałam się nim w sklepie, ale w końcu wzięłam Futurist EL - dobry ten satynowy ciągle mnie kusi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magamaga Re: Teint Miroir Satine - Givenchy IP: *.ost-poland.com.pl 20.08.02, 16:13 Uzywalam go zima i wiosna. Mam cere mieszana, ale po wyprobowaniu jego i Mata wybralam Satine. Swierdzilam, ze Mat wcale nie utrzymuje buzi matowej dluzej niz Satine, za to Satine wyglada o wiele lepiej. Satine w ogole nie kryje, ktos nawet porownal go do kremu koloryzujacego. Uwazam, ze to przesada, ale faktem jest, ze nic sie nim nie ukryje, tylko wyrownuje koloryt cery, rozswietla. Nie zatyka porow, a buzia nawet jak zaczyna sie blyszczec, to nadal ladnie wyglada, dlatego go kupilam, a nie Mata, w ktorym nos mi lsnil nieapetycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monczus Re: Teint Miroir Mat - Givenchy IP: *.thiemedsl.t.subnet.rcn.com 20.08.02, 20:41 Ja rowniez nie polecam Teint Miroir Mat - niepotrzebnie wydalam pieniadze - niby ma matowic, a twarz blyszczy sie juz w minute po nalozeniu, sam podklad niby lekki, ale jednak jakies tluszcze czy olejki zawiera. A poza tym mnie bardzo razi opakowanie- fajna pompka, z tym ze mnostwo podkladu przy nacisnieciu zostaje wlssnie na dozowniku. Kupilam podklad Elizabeth Arden do cery cuchej i on bardziej matuje i mniej tlusci niz Givenchy. Sama nie wiem, jak to jest z tymi podkladami, bardzo ciezko trafic na cos fajnego. Odpowiedz Link Zgłoś
diabe Re: Teint Miroir Mat - Givenchy 21.08.02, 09:47 dziewczynki, dzięki za rady - gdyby nie Wy na pewno kupiłabym podkład Givenchy Odpowiedz Link Zgłoś