Gość: aga
IP: *.chello.pl
03.09.05, 10:55
Mam 24 lata i właśnie zauważyłam na bokach ud pierwsze rozstępy, zdziwiłam
się ze to już. Mama nie ma tego paskudztwa, nie mam dzieci, jestem szczupła.
A teraz oprócz tego także załamana, moje ciało choc dość zgrabne jest
paskudne, do tej pory walczyłam z "galaretą", cellulitem i żylakami a teraz
jeszcze to...
z każdym dniem wyglądam coraz bardziej jak stara baba, czy to normalne miec w
tym wieku takie ciało??? boję się ze jak zajdę w ciążę będzie 10 razy
gorzej...