Dodaj do ulubionych

od czego robią się ROZSTĘPY

IP: *.chello.pl 03.09.05, 10:55
Mam 24 lata i właśnie zauważyłam na bokach ud pierwsze rozstępy, zdziwiłam
się ze to już. Mama nie ma tego paskudztwa, nie mam dzieci, jestem szczupła.
A teraz oprócz tego także załamana, moje ciało choc dość zgrabne jest
paskudne, do tej pory walczyłam z "galaretą", cellulitem i żylakami a teraz
jeszcze to...
z każdym dniem wyglądam coraz bardziej jak stara baba, czy to normalne miec w
tym wieku takie ciało??? boję się ze jak zajdę w ciążę będzie 10 razy
gorzej...
Obserwuj wątek
    • morelka4 Re: od czego robią się ROZSTĘPY 03.09.05, 10:59
      Tez mam 24 lata, tez jestem szczupla, tez mam rozstepy i tez nie wiem od czego.
      Skoro juz teraz mam takie problemy to az boje sie pomyslec jak bede wygladac za
      15-20 lat...
      • Gość: aga Re: od czego robią się ROZSTĘPY IP: *.chello.pl 03.09.05, 11:12
        ja w dodatku w swej naiwnosci sądziłam ze jak juz cellulit to nie rozstępy...
      • Gość: gocha500 Re: od czego robią się ROZSTĘPY IP: 193.151.48.* 03.09.05, 11:13
        zbadaj sobie hormony nadnerczy!!!np DHEA i kortyzol od niewlasciwych wartosci
        tych hormonow ponoc pojawaawiaja sie rozstepy i to niezaleanie od wagi czy
        chudniecia czy tycia.
    • Gość: Ewa Jak to "już"??? Przecież pierwsze rozstępy... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 21:54
      ...są związane ze wzrostem i nabieraniem kształtów w okresie dojrzewania,
      powinny pojawic sie okolo 14-16 roku życia... :-/
    • Gość: justy Re: od czego robią się ROZSTĘPY IP: 213.241.34.* 04.09.05, 09:59
      pewnie od hormonów; jak cellulit.

      www.wizaz.pl/basia_rozstepy.php
      • Gość: BABI Re: od czego robią się ROZSTĘPY IP: *.gdynia.mm.pl 04.09.05, 10:18
        a moze kolagen szwankuje w skórze? mało kolagenu i włókna pękają.
        • Gość: justy Re: od czego robią się ROZSTĘPY IP: 213.241.34.* 04.09.05, 10:38
          ten kolagen to też gł. kwestia hormonów (nadnerczy)
    • justa_79 Re: od czego robią się ROZSTĘPY 05.09.05, 21:27
      może coś trenujesz zbyt intensywnie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka