IP: *.attu.pl 03.10.05, 20:11
byl kiedys taki szampon (i odzywka zreszta tez). pamietam, ze bardzo
lubilam :) ciekawa jestem, czy sa gdzies jeszcze produkty z tej serii/firmy,
bo chetnie bym sobie znowu kupila :)

pozdrowionka dla Milych Forumek.

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka