Gość: katinka
IP: *.attu.pl
03.10.05, 20:11
byl kiedys taki szampon (i odzywka zreszta tez). pamietam, ze bardzo
lubilam :) ciekawa jestem, czy sa gdzies jeszcze produkty z tej serii/firmy,
bo chetnie bym sobie znowu kupila :)
pozdrowionka dla Milych Forumek.