IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:05
Co myślicie o skakance?
Obserwuj wątek
    • Gość: Magda Re: skakanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:09
      Ze jej uroda jest powalająca i dlatego świetnie się nadaje na forum Uroda.
      • Gość: JUstyna Re: skakanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:11
        A o jej zaletach?
        • Gość: carolinasc wpisz w wyszukiwarke -kilka dni temu byl ten temat IP: *.chello.pl 24.02.06, 20:36
        • Gość: Mmmmmm Re: skakanka IP: *.plusgsm.pl 24.02.06, 23:16
          Byle nie na betonie - raczej na trawie - skakałam w zeszłym roku sporo i
          dorobiłam się zapalenia rozcięgien obu stóp.... Odradzam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka