Gość: Justyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:05 Co myślicie o skakance? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Magda Re: skakanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:09 Ze jej uroda jest powalająca i dlatego świetnie się nadaje na forum Uroda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUstyna Re: skakanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 20:11 A o jej zaletach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinasc wpisz w wyszukiwarke -kilka dni temu byl ten temat IP: *.chello.pl 24.02.06, 20:36 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mmmmmm Re: skakanka IP: *.plusgsm.pl 24.02.06, 23:16 Byle nie na betonie - raczej na trawie - skakałam w zeszłym roku sporo i dorobiłam się zapalenia rozcięgien obu stóp.... Odradzam Odpowiedz Link Zgłoś