Dodaj do ulubionych

błyszczyk jasny, pastelowy- jaki?

20.03.06, 12:49
chodzi mi o jakiś delikatny kolor, nie wiem jak konkretnie go opisać:) może
być jasny beż, może być jasny róż, może być coś w połowie drogi, może być
lekko brzoskwiniowy ale- żeby kolor nie był mocno kryjący, tylko raczej
półtransparentny, bo mnie średnio do twarzy jest w jasnych kolorach, ale
jako, że ostatnio lubię mocniej umalować oczy, to już ciemne usta nie wchodzą
w grę:) głównie interesują mnie marki średnio oraz górnopółkowe.

może ktoś wie- czy nawilżający błyszczyk Isa Dora 01, bodajże clear sorbet,
czy jakoś tak, daje choć trochę lekki kolor czy jest całkiem bezbarwny?

pozdrawiam!


(jeśli już taki wątek był, to przeparaszam. ale nie rzucił mi się w oczy)
Obserwuj wątek
    • Gość: focia Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.06, 13:27
      Błyszczyk ochronny Bebe waniliowys&Johnsons :) Delikatny róż wpadajacy w beż,
      półtransparentny, z drobinkami ale mardzo drobnymi, nie z brokatem. Wygląda
      naturalnie, ślicznie pachnie. Równie dobry jest ten o zapachu owoców lesnych,
      ale ma mocniejszy kolor, choć równiez wygląda naturalnie.
      • bzzzk Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 20.03.06, 13:36
        ach, no i zapomniałam napisać, że raczej chciałabym taki z pędzelkiem/gąbką.

        ale ten Bebe też mnie interseuje od jakiegoś czasu, tyle, że koleżanka miała i
        narzekała, że opakowanie słabo się zamyka i błyszczyk się wylewa... Twój tak
        nie robi?

        pzdr
        • Gość: Awocado Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 13:39
          Ja też mam Bebe, wiec mogę odp. ;)
          U mnie nic się nie wylewa, opakowanie dobrze sie zamyka, naprawde nie ma kłopotów :)

          pzdr.
    • Gość: Anka Bzyczku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 13:29
      Jak Twoje doswiadczenia z yellow peel? dawno nic nie pisalas?

      pozdr :)
      • bzzzk Re: Bzyczku 20.03.06, 13:33
        w ten piątek idę na trzeci zabieg, więc będzie co pisać:)

        pzdr:)
        • zoe28 Re: Bzyczku 20.03.06, 13:52
          Witaj bzyczku :)
          Jeśli o mnie chodzi to proponuję Ci następujące warianty:
          - Shiseido Lip Gloss, kolor G4 Petal Pink - bardzo delikatny róż, półtransparentny
          - Chanel Levres Scintillantes, trochę bardziej kryjący ale za to piękna paletka
          beżów i różów, poza tym są trwalsze od większości mi znanych
          - Clinique, bardzo jasne odcienie, trwałość średnia, krycie minimalne

          Wiele dobrego słyszałam o błyszczykach Revolon, i zamierzam to sprawdzić na
          własnej skórze...ust :)

          • Gość: Meg błyszczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.06, 14:25
            CZy ktoś zna jakiś niedrogi błyszczyk w tubce?
            • Gość: focia Re: błyszczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.06, 15:13
              Nie, Bebe sie nie wylewa :) Nie miałam z nim żadnych problemów :) Może
              koleżanka po prostu nie zakręciła tubki?
            • Gość: Lila Re: błyszczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 20:16
              Oriflame - Blueberry Lip Gloss - Jagodowy błyszczyk do ust - 14 zł
              Rimmel - Jelly Gloss - Transparentny błyszczyk do ust - 14 zł
              Yves Rocher - Luminelle - Deligloss - 14 zł
              Eveline Laboratories - Happy kiss - błyszczyk do ust - 6 zł
              Inglot - Juice & Yogurt - błyszczyki do ust - 10 zł
              Manhattan - Wanted! gummy bear lips - 11 zł
              Manhattan - Wanted! ice bonbon lips - 11 zł
              Mincer Mona Liza - Błyszczyk do ust - 8 zł
              Delia - Glamour - Diamond Lip Gloss - 5 zł
              Maybelline - Fruity Jelly - Błyszczyk do ust - 14 zł
              Bebe - Young Care - Błyszczyk do ust - 10 zł
              Paloma - Błyszczyk do ust o smaku owoców - 8 zł
              Lemax Cosmetics - Tutti Frutti - Owocowy błyszczyk do ust - 5 zł
              Wibo - Lovely - Sparkling ray - błyszczyk do ust z refleksami - 5 zł
              Oceanic - AA - Fruit Kiss - Błyszczyk - 8 zł
              I to by było na tyle :)







              • Gość: Meg Re: błyszczyk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.06, 23:30
                Czy one wszystkie są w tubce?
                Który z nich najdłużej utrzymuje sie na ustach?
                • Gość: Lila Re: błyszczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 13:28
                  Wszystkie są w tubce. Według mnie najlepsze są: Rimmel, Inglot, Delia i
                  Maybelline, ale różnie to wygląda u różnych osób, więc musisz sama wypróbować i
                  ocenić. Poza tym, niektóre z nich nie są dostępne we wszystkich miastach.
    • jade.fox Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 20.03.06, 19:22
      Loreal Glam Shine Juice nr 204 Baby Juice,
      kolor jasny mleczny róż, półtransparentny, bez drobinek, nie jest perłowy,
      naturalny i subtelny efekt, polecam.
      • frrancuzeczka Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 20.03.06, 19:30
        Ja proponuję błyszczyk Joko. Mam właśnie coś w kolorze, który opisujesz. Jest z
        gąbeczką, nie ma brokatowych drobinek tylko ładnie nabłyszcza usta. Fajne są też
        błyszczyki Diadem. Duża gama kolorów, na pewno wybierzesz coś dla siebie.
        Pozdrawiam ciepło.
    • Gość: Ofelia1982 Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.06, 20:41
      ja juz za tydzien dostane zamowiony blyszczyk revlonu to sie wypowiem:) niemoge
      sie doczekas sasasasasasas
    • lida82 Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 20.03.06, 21:17
      ja jestem zadowolona i z ceny i z jakosci blyszczykow do ust rimmel Vinyl lip
      (maja mniej drobinek polyskujacych) i vinyl strs(bardziej polyskujace) ach i
      jeszcze rimmel twist&shine9ale jest go niewiele)
      pozdrawiam
    • bzzzk Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 20.03.06, 22:30
      dzięki, Dziewczyny, za wszystkie odpowiedzi! mam nadzieję, że znajdę coś dla
      siebie:)) zrobię zaraz listę i jutro wybiorę się na poszukiwania:)

      pzdr
    • Gość: Ania Lumene- pomadka w płynie nr 104 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.06, 12:25
      delikatny, usta miękkie, gąbeczka na końcu, przekręcany. Super.
    • Gość: Lenka Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? IP: *.chello.pl 21.03.06, 13:47
      Isadora-Express Star Gloss-Reflecting Bloom 54
      MF-Silk Gloss- Mellow Pink 350
      Maybelline- Water Shine Diamonds-Rose Diamonds 04
    • impreezowiczka Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 06.07.06, 21:38
      Ja Ci polecam błyszczyki transparentne - w końcu mamy lato. Ostatnio wpadł mi
      do ręki Vichy Oligo25. Jest exxxxtra. Normalnie już się z nim nie rozstaję. Jet
      bardzo wytrzymały i nie klei się. W dodatku nie tylko ładnie wygląda ale i
      pielęgnuje bardzo dobrze.
      • bzzzk Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 06.07.06, 22:00
        dzięki:) właśnie założyłam dziś wątek na jego temat, więc rada jak znalazł:)
        mam jeszcze Isa Dorę Clear Sorbet, który w końcu zdecydowałam się kupić, ale
        następny będzie Vichy. czyli on w ogóle nie zostawia koloru?

        pzdr
        • impreezowiczka Re: błyszczyk jasny, pastelowy- jaki? 06.07.06, 22:38
          Bardzo delikatny, prawie niewidoczny,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka