Dodaj do ulubionych

liposukcja ,lipoliza ?

22.05.06, 22:31
witam
lipoliza czy mial ktos z was taki zabieg ?
jak to wyglada i ile kosztuje?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:37
      masz na mysli odsysanie tlusczu?
      • zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 22:39
        liposukcja to odsysanie tluszczu
        ja jestem zainteresowana lipoliza to jakas metoda chemiczna na zbedny tluszcz
        • Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:45
          ah bo w temacie mialas liposukcja i myslalam ze o to Ci chodzi:) wiec nie
          wypowiadam sie bo nie wiem:)
    • Gość: zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 22:54
      no wlasnie nie ma za bardzo gdzie sie dowiedziec cos na tet temat,wiec myslalam
      ze moze tu
      • Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:57
        a skad w ogole to wzielas? jak sie dowiedzialas o tym?
        • zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 23:02
          gdzies przeczytalam w jakims medycznym pismie
          jest to nowosc i dziala to jak liposukcja z tym ze ci wstrzykuja jakis lek w
          tkanke i tluszcz znika
          podobno jest to drogi zabieg ale bardzo skuteczny
          • Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 23:07
            ale drozszy jak liposukcja? a w gogle szukalas? moze po prostu lepiej zadzwonic
            do jakiejs kliniki i zapytac o to! bo ja pierwszy raz slysze o takim czyms!
    • Gość: Liza Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.c.strato-dslnet.de 22.05.06, 23:22
      Moze tu wykonuja ta lipolize. Poczytaj - moze cos znajdziesz na ten temat.:
      www.biofototron.com.pl/o_firmie.htm
    • matysia_k Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 23:30
      Co do słowa lipoliza- jest to po prostu rozkłąd tłuszczu.
      Zachodzi w organizmie w miarę potrzb, mozna go wywołac. Jest taka metoda -
      mezoterapia.Jest to wstrzykiwanie w skóre małych dawek substancji, miedzy
      innymi takich, ktore powodują lipolize, czyli rozkłąd tłuszczu.
      Oczywiscie moga byc to rózne substancje- tą metoda robi sie tez rewitalizaje
      skóry, pobudza i odzywaia owłosienie glow czy włąsnie redukuje cellulit
      (oczywiscie połaczeniu z np.masaża,i)
      Jesli chcesz wiedziec o tym wiecej, napisz.
      Ale trzeba powiedziec, ze med=toda , o ktorej mowie to metoda z uzyciem igły-
      wielokrotne ułucia- bardzo płtkie i mało bolesne. Wykonuje lekarz.
    • Gość: up Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 08:58
      podciągam, też jestem ciekawa czy ktoś to sobie robił
      • Gość: magdalena Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 10:19
        taki zabieg w warszawskiej klinice kosztuje 500 - 600 zł
        trzeba ich zrobic od 2 do 10 w zaleznosci od ilosci tluszczu
        i podobno ma dzialanie suuuuuuuuuper doslownie jak liposukcja
        ide na niego w piatek
        zobaczymy ...
        • Gość: ??? Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 23.05.06, 10:51
          a jaki lekarz wykonuje taki zabieg?
          • Gość: ona wawa do magdalena IP: *.chello.pl 23.05.06, 11:21
            bede mogla do ciebie napisac jak bedziesz juz po? jestem bardzo ciekawa
            • Gość: magdalena lipoliza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 11:34
              WYKONUJE TO DOKTOR AMBROZIAK Z ESTEDERMU
              JAK BEDE PO TO DAM ZNAC.
              • Gość: ona wawa Re: lipoliza IP: *.chello.pl 23.05.06, 11:58
                ok
                • movistar Re: lipoliza 12.09.06, 21:19
                  Podciągam! Czy ktoś już robił i może coś na ten temat powiedzieć?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka