zebrunia 22.05.06, 22:31 witam lipoliza czy mial ktos z was taki zabieg ? jak to wyglada i ile kosztuje? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:37 masz na mysli odsysanie tlusczu? Odpowiedz Link Zgłoś
zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 22:39 liposukcja to odsysanie tluszczu ja jestem zainteresowana lipoliza to jakas metoda chemiczna na zbedny tluszcz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:45 ah bo w temacie mialas liposukcja i myslalam ze o to Ci chodzi:) wiec nie wypowiadam sie bo nie wiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.06, 22:54 no wlasnie nie ma za bardzo gdzie sie dowiedziec cos na tet temat,wiec myslalam ze moze tu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 22:57 a skad w ogole to wzielas? jak sie dowiedzialas o tym? Odpowiedz Link Zgłoś
zebrunia Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 23:02 gdzies przeczytalam w jakims medycznym pismie jest to nowosc i dziala to jak liposukcja z tym ze ci wstrzykuja jakis lek w tkanke i tluszcz znika podobno jest to drogi zabieg ale bardzo skuteczny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawa1986 Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 22.05.06, 23:07 ale drozszy jak liposukcja? a w gogle szukalas? moze po prostu lepiej zadzwonic do jakiejs kliniki i zapytac o to! bo ja pierwszy raz slysze o takim czyms! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Liza Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.c.strato-dslnet.de 22.05.06, 23:22 Moze tu wykonuja ta lipolize. Poczytaj - moze cos znajdziesz na ten temat.: www.biofototron.com.pl/o_firmie.htm Odpowiedz Link Zgłoś
matysia_k Re: liposukcja ,lipoliza ? 22.05.06, 23:30 Co do słowa lipoliza- jest to po prostu rozkłąd tłuszczu. Zachodzi w organizmie w miarę potrzb, mozna go wywołac. Jest taka metoda - mezoterapia.Jest to wstrzykiwanie w skóre małych dawek substancji, miedzy innymi takich, ktore powodują lipolize, czyli rozkłąd tłuszczu. Oczywiscie moga byc to rózne substancje- tą metoda robi sie tez rewitalizaje skóry, pobudza i odzywaia owłosienie glow czy włąsnie redukuje cellulit (oczywiscie połaczeniu z np.masaża,i) Jesli chcesz wiedziec o tym wiecej, napisz. Ale trzeba powiedziec, ze med=toda , o ktorej mowie to metoda z uzyciem igły- wielokrotne ułucia- bardzo płtkie i mało bolesne. Wykonuje lekarz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 08:58 podciągam, też jestem ciekawa czy ktoś to sobie robił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdalena Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 10:19 taki zabieg w warszawskiej klinice kosztuje 500 - 600 zł trzeba ich zrobic od 2 do 10 w zaleznosci od ilosci tluszczu i podobno ma dzialanie suuuuuuuuuper doslownie jak liposukcja ide na niego w piatek zobaczymy ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: liposukcja ,lipoliza ? IP: *.chello.pl 23.05.06, 10:51 a jaki lekarz wykonuje taki zabieg? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona wawa do magdalena IP: *.chello.pl 23.05.06, 11:21 bede mogla do ciebie napisac jak bedziesz juz po? jestem bardzo ciekawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magdalena lipoliza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.06, 11:34 WYKONUJE TO DOKTOR AMBROZIAK Z ESTEDERMU JAK BEDE PO TO DAM ZNAC. Odpowiedz Link Zgłoś
movistar Re: lipoliza 12.09.06, 21:19 Podciągam! Czy ktoś już robił i może coś na ten temat powiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś