j0anna1 27.06.06, 21:14 Czy ktoraś z Was wie może czy można gdzieś kupić taki wosk do depilacji jaki stosują w salonach Yves Rocher? Chodzi mi o ten niebieski do którego nie używa się plastrów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ladyblue Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 27.06.06, 21:28 w "moim" salonie był biały ;) też jestem ciekawa, bo wosk przyjemny w zastosowaniu a gdzie indziej się z nim nie zetknęłam wosk jest biały, ma gęstą konsystencję, pachnie miodem i (uwaga) nakłada się grubą warstwę, czeka 10-15 minut, zrywa się sam zastygnięty wosk bez pomocy żadnych pasków Odpowiedz Link Zgłoś
j0anna1 Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 13.08.06, 14:41 Jesli jest ktoras zainteresowana to znalazlam wreszcie taki wosk - no moze nie idealnie taki sam ale prawie.. allegro.pl/show_item.php?item=117851362 Zastosowalam do depelacji bikini (brazylijskie, bo do czesciowego to chyba wszystko sie nadaje). Zajelo mi to 2 godziny ale pierwszy raz jestem prawie w 100% zadowolona z samodzielnej depilacji, a wyprobowalam juz naprawde wiele sposobow. Odpowiedz Link Zgłoś
a_nika Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 13.08.06, 16:15 ojej, az boli........ wszedzie reklamy Odpowiedz Link Zgłoś
j0anna1 do a_nika 13.08.06, 16:41 Chyba to forum istnieje właśnie między innymi dlatego aby dzielić się swoimi doświadczeniami z konkretnymi kosmetykami (dobrymi i złymi). Skoro jest to dla Ciebie aż tak bolesne to chyba pora przestać czytać te posty. Odpowiedz Link Zgłoś
a_nika Re: do a_nika 13.08.06, 22:19 na szczescie nie wszystkie watki sa taka nachalna reklama :) w wiekszosci rzeczywiscie dziewczyny po prostu cos polecaja, a nie zakladaja watku zeby zareklamowac cos, co chca wlasnie sprzedac. dziekuje za troske i pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
j0anna1 Re: do a_nika 13.08.06, 22:58 Jak popatrzysz uważnie na linka do tej aukcji to zauważysz mnie jako jedną z kupujących. Popatrz też może na datę założenia wątku.. Odpowiedz Link Zgłoś
mum6 Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 13.08.06, 23:29 a jak przewidujesz- na ile depilacji np pach takie pudełeczko może wystarczyć? wart jest tej ceny? Odpowiedz Link Zgłoś
j0anna1 Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 14.08.06, 18:37 No tanio niestety nie bedzie. Na bikini zuzylam 1/4 opakowania - no moze nieco wiecej - czyli koszt okolo 15 zl. Z drugiej strony koszt depilacji u kosmetyczki to 40 zl. Poza tym zostawilam sobie ten zuzyty wosk - moze uda sie go wykorzystac ponownie - chociaz nie wiem czy widok wloskow plywajacych w wosku nie bedzie zbyt obrzydliwy, no ale to w koncu moje wloski a nie cudze :-) Jak czytalam o domowej depilacji pasta cukrowa wlasnej produkcji to tam tez uzywalo sie ta kulke do skutku razem z wloskami - wiec moze dam rade :-) W kazdym razie wosk jest wart swojej ceny. Przede wszystkim zero podraznien no i jest gladko. Wloski wyrwaly sie z cebulkami. Nie udalo mi sie natomiast wyrwac wszystkiego za jednym pociagnieciem - musialam poprawiac - ale to chyba kwestia wprawy - podgrzania do odpowiedniej temperatury i moze dluzszego trzymanie na skorze. Odpowiedz Link Zgłoś
mum6 Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 15.08.06, 15:10 a wcześniej używałaś samodzielnie zwykłego wosku, plastrów? rzeczywiście ten jest o niebo lepszy? bo jeśli mam się tak samo męczyć, to już wolę pójść do kosmetyczki... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
j0anna1 Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 15.08.06, 19:52 Wczesniej uzywalam takiego wosku: allegro.pl/item120652323_wosk_twardy_do_depilacji_profesjonalnej_szpatulki.html oraz gotowej pasty cukrowej. No i oczywiscie wiele woskow w plastrach na zimno dostepnych w drogeriach. Ten ostatni wosk jest zdecydowanie lepszy niz poprzednie, zwlaszcza gdy nie ma sie podgrzewacza. Na pewno kupie kolejne opakowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
hevik Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 23.11.06, 16:02 Dziewczyny a co myślicie o tym wynalazku ? Czy któras z was używała ? www.allegro.pl/item142446262_netline_wosk_bez_paskow_nowa_technologia_fr_ .html Ja byłam zafascynowana pastą cukrową - ale tylko zabiegeim wykonanym u kosmetyczki , bo zakup pasty z Allegro to totalna porażka :( Odpowiedz Link Zgłoś
hevik Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 23.11.06, 16:09 www.allegro.pl/item142446262_netline_wosk_bez_paskow_nowa_technologia_fr_.html Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 23.11.06, 23:25 to chyba to samo co zachwala JOanna, bo wydaje mi się, że gdzieś na stronie mignął mi jej komentarz:) chyba też się skuszę... moje oczekiwania względem depilacji spełnia na razie pasta cukrowa, ale jeśli taki wosk miałby się nie kleić... no, no, pewnie spróbuję:) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Wosk taki jak w Yves Rocher 23.11.06, 23:33 coś takiego jeszcze zauważyłam, choć tu już trzeba czekać 5 minut aż zaschnie. ale jak tanio... :) Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk ech, no i link oczywiście;) 23.11.06, 23:33 www.allegro.pl/item142813751_wosk_twardy_w_tabletkach_depilacja_bez_paskow_.html Odpowiedz Link Zgłoś
hevik Re: ech, no i link oczywiście;) 24.11.06, 10:45 Też wzrok mi się zawiesił na tych tabletkach , myślę że wyprubuję jedno i drugie . Bzzzk jakiej pasty używasz ? Ja rezygnuję z kupna tej z allegro po to wyrób domowy i nie spełnia moich oczekiwań . Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: ech, no i link oczywiście;) 24.11.06, 20:22 najpierw miałam coś, co się nazywało bodajże Al Fatina, ale już jej chyba nie ma na Allegro, teraz mam Camsakizi i w sumie nie widzę między nimi różnicy. są w miarę przyzwoite, depiluje się nieźle, wolę to niż wosk w plastrach, bądź na gorąco z paskami, ale z pewnością da się coś takiego wyprodukować metodą domową. tyle, że ja jakaś sierota jestem, bo próbowałam parę razy i zawsze coś mi nie wychodzi;) ale generalnie, to jestem wielką fanką depilacji cukrowej u kosmetyczki, bo jednak do tego potrzeba sporej wprawy, żeby gładko poszło. po depilacji w salonie kosmetycznym bikini odrasta mi dopiero po ok. miesiącu, po zabawie z pastą w domu- po ok. 2 tygodniach, a po zwykłym wosku na zimno i na gorąco, to już w ogóle tragedia- ok. 7 dni (tak samo w salonie, jak i w domu). ale takiego wosku, o jakim piszecie jeszcze nie próbowałam, cóż mi szkodzi:) faktycznie do depilacji bikini może być bardzo praktyczny. aktualnie nie stać mnie na pastę w salonie (ok. 90zł), więc szukam metody w miarę alternatywnej... ja chyba zacznę od tabletek, ale pewnie i to drugie też w końcu kupię:) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Hevik, i jak, kupiłaś? :) 07.12.06, 10:05 ja się właśnie przymierzam do tego w tabletkach na początek. choć nie wiem czy nie lepiej ten drugi od razu... mam dylemat;) Odpowiedz Link Zgłoś