Dodaj do ulubionych

help! blizny...

06.09.06, 12:46
jak sie pozbyc blizn potradzikowych???
przez lata walczylam z tradzikiem, mialam problemy z tlusta cera.
teraz jest znacznie lepiej, biore diane, ale cera zrobila sie bardzo sucha na
policzkach,na brodzie. nosie, czole pozostala tlusta. nieliczne syfki sie
pojawiaja czasami, ale najbardziej martwia mnie te blizny! jak sie ich
pozbyc??? nie sa bardzo glebokie, glownie na skroniach, na policzkach tez
troche.
robie piling, chyba troche je splyca, ale ...
dodam tez ze skora jest dosc zmeczona i zniszczona latami poniewierania jej
setkami antytradzikowych specyfikow...
co zrobic zeby odzyskala ladny zdrowy mlody wyglad???
prosze o rady :)
( mam 22 lata )
Obserwuj wątek
    • pomidorekk Re: help! blizny... 06.09.06, 13:03
      wiele wątków było na ten temat, trzeba poszukac w wyszukiwarce.
      proponuje takie hasła z zabiegów ( szybsze efekty, ale droższe i bardziej
      męczące leczenie) jak:

      mikrodermabrazja
      kwasy

      z kremów , na efekty trzeba długo czkeć:
      no scar (obecnie używam i na razie jest ok.)
      cepan
      acne derm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka