Dodaj do ulubionych

Do Givenchy

10.03.03, 19:35
Dzisiaj na drzwiach tego S-H pojawiła się karteczka z informacją, że
otwierają ponownie po remoncie 11 marca, czyli już jutro.
Obserwuj wątek
    • givenchy Re: Do Givenchy 11.03.03, 08:36
      Jesteś kochana !!!
      Całuski. Wybiorę się zatem czym prędzej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka