miriam_73 10.03.03, 19:35 Dzisiaj na drzwiach tego S-H pojawiła się karteczka z informacją, że otwierają ponownie po remoncie 11 marca, czyli już jutro. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
givenchy Re: Do Givenchy 11.03.03, 08:36 Jesteś kochana !!! Całuski. Wybiorę się zatem czym prędzej. Odpowiedz Link Zgłoś