27.11.06, 10:58
Witam!
Posiadam w domu takie przyrzady do cwiczen:
wioslarz
ab swing
rowerek
stepper

Jak radzicie cwiczyc codziennie na nich,od czego zaczac,po ile minut,zeby
spalic troche tluszczyku?
bardzo prosze was o podpowiedz treningu
Obserwuj wątek
    • asiulka555 Re: pomozcie 27.11.06, 11:20
      ja bym uzywala kazdego w inny dzien. Masz 4 przyrzady i mozesz sobie tak
      rozlozyc zeby cwiczyc 4 x w tyg. po ok 45-60min na kazdym.
      Czas zalezy tez od twojej kondycji. Jezeli dlugo nie cwiczylas i zaczynasz to
      zacznij od 30min
    • justy1 Re: pomozcie 27.11.06, 11:54
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=342&w=52854169&a=52896575
      oraz ogólnie lektura forum fitness

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka