Dodaj do ulubionych

YSL-volume effet

03.03.07, 06:41
Z 1,5 miesiaca temu kupilam ten tusz do rzes i juz jest niezdatny do
uzycia.Nie przypominam sobie aby inny tusz ktorego uzywalam tak szybko
wysychal.Albo moze taka niezdara ze mnie co nie potrafi sie tuszem obslugiwac.:)))
Obserwuj wątek
    • 7maciejka Re: YSL-volume effet 03.03.07, 14:29
      Ja mam go 2 miesiące i jest OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka