22.05.03, 21:52
Ostatnio znajoma polecila mi cudowna ;-) kuracje. Stosowanie Aloe Vera -
gelly. Jest to produkt amerykanskiej firmy Forever Living Products, majacej
siedzibe w Arizonie.
A uzywam tak: po dokladnym umyciu smaruje zelem twarz, szyje i czekam az
wsiaknie.Pozniej krem pod oczy , na noc. Buzka robi sie jakas tak
elastyczna, miekka. Wiele nie moge powiedziec, stosuje dopoero kilka dni.
A moze ktoras z was cos takiego "przerabiala" i ma cos do powiedzenia?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka