Dodaj do ulubionych

Inneov Cellulit- trwale rezultaty?

01.06.07, 09:55
Sporo bylo ostatnio postow o inneov cellulit,z tego co przeczytalam
dziala,ale mam jedna watpliwosc,otoz jak trwale sa rezultaty po zazywaniu
tego srodka np.przez 2-3 miesiace?czy jego cudowne dzialanie nie zanika i
cellulit powraca?
z gory dzieki za odpowiedzi
Obserwuj wątek
      • gosia244 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 07.06.07, 12:01
        Zachecilyscie mnie.Chyba sobie kupie i wyprobuje.Mam pytanie, to dziala tylko
        na cellulit, a na roztsepy pewnie nie.A nie wiecie czy jest cos dobrego na
        roztsepy. W tej chwili uywam galenica. ale jest male opakowanie i strasznie
        drogi, szkoda ze nie ma wiekszych opakowan
      • ruda73 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 04.06.07, 22:38
        Napiszcie coś prosze więcej o tym specyfiku,jego składzie i jak długo trzeba
        zażywać, żeby było widać rezultaty.
        Zostało mi sporo kilogramów po ciąży i potrzebuję czegoś dobrego co mogłabym
        użyć w połączeniu z dietą a czego nie musiałabym godzinami wmasowywać
        pozdrawiam
          • ruda73 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 05.06.07, 21:35
            Dzięki, masz rację, już sobie poczytałam na www.inneov-cellulit.pl i prawie
            wszystko wiem.
            Electric_beat, napisz proszę, czy stosujesz też jakąś dietę, skoro efekty masz
            super i czy nie masz żadnych sensacji żołądkowych po braniu tego preparatu,
            skoro bierzesz go już 5 tydzień. Bo niby napisane jest, że w składzie same
            zioła, czyli nie powinny szkodzić, ale jak to jest naprawdę?

Pozdrawiam
            • electric_beat Ruda :) 06.06.07, 10:07
              No wiec nie stosuje zadnej diety, generalnie staram sie ograniczac jedzienie, a
              po tym Inneov nie bardzo nawet chce mi sie jesc. Moze dlatego, ze jest ono dla
              mnie obrzydliwe w smaku, nie cierpie truskawek, a to wlasnie truskawko-podobne
              jest :/ Nie mam zadnych sensacji zoladkowych (pomijajac fakt ze musze pic to z
              lodowata woda, bo inaczej nie przejdzie mi przez gardlo).

Rowniez pozdrawiam
              • ruda73 Re: Ruda :) 06.06.07, 21:55
                Uwielbiam truskawki..
                No i właściwie już zdecydowałam się na zakup. Wiem,juz ile kosztuje, może uda
                mi się znaleźć jakąś promocję, tak czy tak planuję zacząć od poniedziałku.
                Patrzyłam, czy uda mi się znaleźć jakiś inny specyfik o podobnym składzie i w
                niższej cenie,ale nic z tego.
                Tak więc, wkrótce start i oby były rezultaty.
                Pozdrawiam
              • princetka Re: Ruda :) 28.03.08, 21:56
                witam, powiem szczerze ze ten inneov to jakaś rewolucja w walce z celulitem,
                Męczyłam się z nim długo a tu nagle takie tabletki.... Nawet masaże nie
                pomagały. Efekt po inneov jest super, biorę 7 dzień i super, faktycznie nie ma
                skórki pomarańczowej! Kupiłam na szczęście w formie tabletek, bo dostałam próbkę
                z napojem, i faktycznie fatalny w smaku, taki bardzo mączny. fe.,,, tabletki bez
                problemu łykam i efekt naprawdę spektakularny!! POLECAM
                • orange55 do princetka 05.05.08, 19:42
                  czy aby nie przesadzasz? Masz efekty po 7 dniach? Ja kończę 1-sze
                  opakowanie i ... gdybym nie stosowała jeszcze dodakowo masaży to
                  raczej efekt niezbyt widoczny...
    • sharoon55 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 06.06.07, 22:25
      moja znajoma, która zawsze narzekala, że nic na nią nie zadziałało i nie
      zadziała jest juz "po" Inneovej kuracji i twierdzi, że efekt się utrzymuje
      (pozytywny oczywiście :) ) no i że nie ma tzw. jo-jo. Ale myślę, że to w każdym
      przypadku może być inaczej, no i wiele zależy od tego, czy nawyki żywieniowe i
      ruchowe (masaże) uda sie utrzymać dłużej niż stosowanie samego preparatu.
    • balbina_alexandra Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 07.06.07, 10:44
      Piłam przez 6 tygodni, dłużej nie dałam rady - to jest po prostu obrzydliwe,
      wstrętne! Kocham truskawki ale to jest smak machanicznej poziomki i jak to
      któraś forumowiczka określiła - surowej ryby. Na początku myslałam że nawet nie
      najgorsze ale potem... tragedia. U mnie efekty są na razie trwałe, skóra piękna,
      gładka i jędrna. Nie wiem na ile to zasługa Inneovu, a na ile połączenia
      ćwiczenia + dieta niskowęglowa + wcieranie czegoś tam. Taka kombinacja sie u
      mnie bardzo sprawdziła i jestem super zadowolona z efektów. Chciałam pociągnąć
      dłużej ale ten smak... no nie wiem. Może przerzucę się na Cellasene.
        • ag-az Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 20.03.08, 12:06
          Tego specyfiku nie próbowałam :-) Ale kiedyś brałam te "niby"
          rewelacyjne tabletki LIERAC, które otrzymały dokonałość roku i na
          mnie NIC nie zadziałały :-(

Teraz zdecydowałam i odłożyłam pieniądze i idę się ratowac do
          Centrum Urody I Estetyki :-) Nie wiem jeszcze który z zabiegów (
          seria 10 ) wybiorę, bo 2 są bardzo skuteczne, ale o tym który
          zadecyduje ze mną kosmetolog na wstępnej konsultacji ( bezpłatnej ).
          Widziałam efekty po tych zabiegach - REWELACJA - nawet najbardziej
          zaawansowany cellulit redukuje i razem z tym rozstępy! Jak sobie
          policzyłam ile wydaję na smarowidła, suplementy i inne specyfiki to
          stwierdziałm, że idę na takie zabiegi! A efekty utrzymują się i
          utrzymuja się, moja koeżanka jest rok po tym zabiegu i cellulit nie
          wraca!
      • talmin Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 23.07.07, 15:40
        Ja nie mogę. Smak mni ezabija i wykręca na lewą stronę - wypiłam chyba 4
        saszetki i nie moge sie zmusić, ale po tym co tu czytam ....to moż ejednak sie
        przekonam. Powiedzcie czy można to cholertwo rozcieńczyc np duzą ilościa wody
        zeby zabić smak? Np litrem wody?Bo wtedy jakoś sie to rozejdzie i nie bedzie
        takie potworne a w sumie w organiźmie sie wchłonie i na jedno wychodzi? Co
        sądzicie?
    • thekillers Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 24.07.07, 15:50
      kolezanka brala byla mega zadowolona, mowila, ze celulit zniknal. Kiedy juz
      przestala je brac ok 2 miesiace stopniowo sie pojawial i ma juz tak jak przed
      cala kura
      cją. jesli ktos chce niech bierze.. ale juz cale zycie. NTo nie dla mnie a
      raczej nie dla mojej watroby.
      • vertiggo Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 25.07.07, 09:33
        Ja nie mialam cellulitu przed ciaza, nawet jak mocno scisnelam skore. A w
        czasie ciazy jakos w polowie pojawial mi sie stopniowo. Teraz po ciazy mam ale
        tez nie jakis szalony ale jednak widoczny bez sciskania skory. Pije inneov,
        biore suplementy diety,smaruje 2razy dziennie cialo balsamami, jestem na bardzo
        niskokalorycznej diecie i cwicze. Ale robie to wszytsko dopiero jakos od 3-4
        tygodni (bo urodzilam niedawno) wiec efektow jakis wielkich sie jeszcze nie
        spodziewam. Czekam, mam nadzieje,ze nagle przyjdzie przelom.
        Powodzenia Wszystkim!!!
      • karmelek4 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 25.07.07, 11:55
        thekillers napisała:

> kolezanka brala byla mega zadowolona, mowila, ze celulit zniknal. Kiedy juz
        > przestala je brac ok 2 miesiace stopniowo sie pojawial i ma juz tak jak przed
        > cala kura

No pewnie, ze ten preparat nie usunie cellulitu na stałe...po odstawieniu
        preparatu wróci, jak bumerang /u jednych szybciej u innych wolniej/, ale warto
        chyba poprawić stan swojej skóry przed wakacjami.

Ja nie zdecyduje sie teraz na ten preparat, bo te rewelacyjne efekty na jesieni
        mnie nie interesują.

Ale w kwietniu 2008...kto wie moze się skuszę!

Mam jeszcze prośbę do forumek, które piły to CUDO i juz zakonczyły kurację
        napiszcie SZCZERZE...jjak długo utrzymuje się efekt /ale bez ściemy/.

Pozdrawiam:)
          • talmin Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 25.07.07, 15:15
            Ja własnie wypróbowałam patent z rozpuszczaniem na łyżeczce i popijaniem wodą -
            jak dla mnie rewelacja, tyylko nie wiem czy bedzie działało jak powinno...ale
            na logike to czemu nie :) Składniki do organizmu zostały dostarczone :)
            Zobaczymy, w kazdym razie sekunda niesmaku i po robocie, tak to ja moge nawet
            do konca zycia :) Trzymajcie kciuki....
              • looodz Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 26.07.07, 13:53
                dziewczyny, co Wy tak jęczycie, że Inneov taki niedobry?? da się przeżyć!cja
                przez pierwsze kilka dni też marudziłam, ale moja koleżanka dała mi dobry
                patent: szybkie wypijanie Inneovu a obok w szklaneczce trzeba miec już
                naszykowany sok z grejfruta lub cytryny, bo neutralizuje smak Inneovu i daje
                świeżość w ustach. A potem to już się jakoś przyzwyczaiłam do tej truskawki i
                szło nawet bez soku cytrynowego na popitkę. Powodzenia!!
                      • stworzenje Re: czy mozna go pic gdy... 26.07.07, 19:20
                        dzieki :-)

wlasnie wypilam pierwsza saszetke, smakuje jak takie lizaki kieeedys dawno byly
                        za komuny,teraz te je widuje,przezroczyste czerwone,albo jak zelazo musujace w
                        tabletkach :-).

a czy jak zapomne wypic dwoch saszetek dziennie to tez cos bedzie nie tak? ty
                        wymagana jest żelazna systematyka picia czy nie az tak? :-)
                      • talmin czy to możliwe? 27.07.07, 15:30
                        Zastanawiam sie czy nie mam omamów wzrokowych - pije to swiństwo od kilku dni a
                        konkretnie rozpuszczam na łyżeczce i popijam wodą...i mam wrażenie ze juz cos
                        sie dzieje. Mam naprawde duży cellulitis na udach i pośladkach i to od dawna.
                        Walczyłam z nim zawziecie ale nic nie dało rezultatów bez wzgledu na to ile
                        kosztowało. Teraz jestem przed okresem, kiedy to objawy nasilają sie
                        potwornie...a tu niepsodzianka :) Właśnieoglądałam sie w lustrze i:
                        1. Cellulitis jest znacznie mniejszy - nadal oczywiscie jest ale jakby
                        drobniejszy i "schowany"
                        2. Skóra jest napieta i gładka
                        Nie mam pojecia co o tym myśleć :) cieszę sie oczywiście ale jestem w szoku.
                        Nie stosuje diety, palę, uwielbiam słodycze i spodziewałam sie jakis efektów (o
                        ile wogóle będą) za jakis miesiąc :0
                        Co wy na to? Jak szybko u was zaczeło to działać?
                        • feralcat Re: czy to możliwe? 27.07.07, 16:00
                          Juz pisalam , u mnie doslownie po 5 dniach! mam napieta skore i plaski
                          brzuszek, razem z rozpoczeciem kuracji zaczelam sie zdrowo odzywiac, chyba
                          pierwszy raz w zyciu. Jestem wniebowzieta, niecaly tydzien a juz takie
                          rezultaty. A co bedzie za jakis miesiac? az sie doczekac nie moge. Do tej pory
                          uprawialam sport, bieganie, silownia, fakt cialo bylo zgrabne, smukle ale
                          cellilit byl! Jak tak dalej pojdzie to chyba bede z radosci chodzic po domu w
                          samych stringach!! Cudo! I mi smakuje..
                        • gabi1234 Re: czy to możliwe? 27.07.07, 17:14
                          talmin napisała:

> Zastanawiam sie czy nie mam omamów wzrokowych - pije to swiństwo od kilku dni
                          a
                          >
                          > konkretnie rozpuszczam na łyżeczce i popijam wodą...i mam wrażenie ze juz cos
                          > sie dzieje. Mam naprawde duży cellulitis na udach i pośladkach i to od dawna.
                          > Walczyłam z nim zawziecie ale nic nie dało rezultatów bez wzgledu na to ile
                          > kosztowało. Teraz jestem przed okresem, kiedy to objawy nasilają sie
                          > potwornie...a tu niepsodzianka :) Właśnieoglądałam sie w lustrze i:
                          > 1. Cellulitis jest znacznie mniejszy - nadal oczywiscie jest ale jakby
                          > drobniejszy i "schowany"
                          > 2. Skóra jest napieta i gładka
                          > Nie mam pojecia co o tym myśleć :) cieszę sie oczywiście ale jestem w szoku.
                          > Nie stosuje diety, palę, uwielbiam słodycze i spodziewałam sie jakis efektów
                          (o
                          >
                          > ile wogóle będą) za jakis miesiąc :0
                          > Co wy na to? Jak szybko u was zaczeło to działać?

tak, to mozliwe :))
                          no chyba o t o ci chodzilo, nie ?
                        • ruda73 Re: czy to możliwe? 29.07.07, 23:40
                          Kochana, to Ty chyba raekordzistka jesteś!! Ale super, gratulacje!
                          No u mnie zaczęło być coś widać jakies trzy tygodnie od momentu rozpoczęcia
                          kuracji, potem zmiany następowały w ekspresowym tempie, teraz cały czas jest
                          lepiej i lepiej, ale już wolniej to przebiega.
                          Czytałam na jakimś forum, ze czasem dziewczynom po rozpoczęciu kuracji inneovem
                          cellulitowe dziurki najpierw powiększają się, a potem znikają. Ja tak nie
                          miałam, a Wy zaobserwowałyście coś takiego?
                            • ruda73 Re: czy to możliwe? 30.07.07, 22:58
                              No ja na szczeście też nie, i dobrze, bo pewnie przestraszyłabym się nie na
                              żarty. Tym bardziej, ze producent nic takiego w ulotce nie pisze, a
                              przynajmniej ja nic takiego nie znalazłam...
                          • looodz Re: czy to możliwe? 01.08.07, 22:16
                            ja tam na szczęście też dziurek nie zauważyłam w trakcie mojej kuracji. w ogóle
                            wszystko przebiegało dość gładko i bez udziwnień i nagłych spadków formy (co mi
                            się czasem pojawiało w trakcie różnych kuracji antycellulitowych). ale jak się
                            człowiek zaweżmie, to musi dać efekty!!teraz zaczyna Inneov pić moja ciotka,
                            zobaczymy jak na nią podziała.
                            • looodz Re: czy to możliwe? 05.08.07, 13:21
                              ja nie wiem, co ta moja ciotka robi, ale efekty działania Inneovu zaczynaja już
                              być widoczne. Jakaś rekordzistka normalnie!! sama widzę, że cellulit zaczyna
                              jej znikac z ramion! szczęściara!
                              • joma24 Re: czy to możliwe? 05.08.07, 17:03
                                ja uzywam 4 dni i na razie efektów brak (niektóre z was pisza ze po 3dniach ) ,
                                wydaje mi się tylko ze powoduje u mnie wzdęcia ! czy ktos coś takiegoz
                                aobserwował ?
                                • ruda73 Re: czy to możliwe? 05.08.07, 21:04
                                  Ja zauważyłam róznice w trzecim tygodniu stosowania, więc spokojnie poczekaj, u
                                  każdego moze to wyglądac indywidualnie, za to potem poszło piorunem.
                                  Wzdęć nie miałam. A moze przeszlaś na jakąś dietę, albo się głodzisz, albo
                                  zmiana żywienia? Żadna z moich koleżanek pijących inneov takich sensacji nie
                                  miała, ale to pewnie tez sprawa indywidualna.
                                  Pozdrawiam
                                  • joma24 Re: czy to możliwe? 05.08.07, 21:46
                                    na diete przeszłam, ale nie głodową :) jem mniej, rozwazniej (choc dzisiaj
                                    niedziela i niestey skusi,lo mnien kilka ciasteczek :( ), nan kolacje serek lub
                                    jogurt , czekam na efekty :) wakacje zaczynam za niecały miesiąc więc jest
                                    szansa .... :)
    • kreskoria Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 06.08.07, 22:41
      Gotowalam sobie kiedys i pilam morszczyn - wodorosty, niby na odchudzanie. Nie wierze, ze cos moze miec gorszy smak;) Mam cellulit od podstawowy, wtedy jeszcze sie o tym nie mowilo, dopiero na zdjeciach zauwazylam, ze juz jako smarkula mialam dziury na tylku. Sprobuje tego cudu, choc osobiscie bardzo polecam masowanie szorstkimi rekawicami. Na serio, dziala! Niestety, pale, lubie zjesc i wypic, wiec musze sie liczyc z efektem ubocznym;) pociesza mnie jednak, ze szczuplutkie dziewczyny tez go maja...;)
    • madziabisqp czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 04.09.07, 01:31
      czy ktoras z was stosowala inneov na bardziej zaawansowany cellulit?
      nie taki ktory widac jak sie scisnie skore reka tylko taki widoczny
      golym okiem? taki wlasnie mam :(
      wasze wypowiedzi daly mi nadzieje ze moze w koncu uda sie zmniejszyc
      cellulitis - bo na jego calkowite znikniecie nie licze. kupilam
      wczoraj w internecie 6 pudelek na cala 3-miesieczna kuracje. mam
      nadzieje ze pomoze. wczesniej probowalam guam. zrobilam 10 zabiegow
      i nie widzialam zadnego efektu wiec sceptycznie podchodze do
      wszystkich antycellulitowych srodkow, no ale moze tym razem
      • feralcat Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 10.09.07, 19:26
        Dziwne rzeczy sie dzieja. Stosuje juz 2 opakowanie, prawie koncze i
        co? cellulit wrocil. Najpierw wypilam jedno opakowanie, efekty byly
        rewelacyjne, potem mialam 2 tyg przerwy bo nie moglam tego nigdzie
        kupic, dopiero na necie kupilam. Wiec zaczelam pic znowu z nadzieja
        ze efekty beda coraz lepsze i nic!! Jestem zla bo wydalam tyle kasy.
        Jeszcze mam 2 opakowania. Co o tym myslicie?
          • malgorzatav Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 13.10.07, 21:30
            W moim przypadku niezle efekty bylo widac juz po 2 tygodniach
            stosowania preparatu. Przeprowadzilam 3-miesieczna kuracje, w sumie
            te efekty ktore widoczne byly po 2 pierwszych tygodniach utrzymywaly
            sie przez caly okres kuracji, wiekszej poprawy nie zauwazylam.
            Niestety w kilka miesiecy po odstawieniu inneovu cellulit wrocil :-(
            Kuracje zaczlam na nowo, ale w nieskonczonosc ciagnac jej oczywiscie
            nie bede...
            Tak to wyglada w moim przypadku, kazdy organizm reaguje inaczej,
            wiec moze o innych osob efekty sa bardziej trwale.

Pozdrawiam i zycze sukcesow w walce z tym paskudztwem.
              • malgorzatav Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 14.10.07, 13:03
                Tak cellulit mialam zaawansowany. Stosowalam juz przerozne preparaty
                i zabiegi w tym endermologie i za kazdym razem bylo podobnie-efekty
                utrzymywaly sie podczas kuracji/zabiegow, po odstawieniu stopniowo
                powracal stan wyjsciowy...
                Roznica przy inneovie-poprawia nastapila niemalze natychmiastowo.
                Cellulit tak jakby sie "rozprasowal"-skora stala sie bardziej
                napieta i jedrniejsza. Nie powiem w 100% czy poczatkowo zniknal czy
                sie tylko optycznie zmniejszyl, w kazdym badz razie wizualnie byl
                duuuzo mniejszy.
                • aga_ww Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 15.10.07, 12:14
                  Moja przygoda z inneovem, w skrocie-
                  cellulit zawsze mialam taki dosc widoczny golym okiem, ale jeszcze bez
                  paskudnychgrudek, po prostu pofaldowana skora. Nie jestem gruba, ale tez nie
                  naleze do bardzo szczuplych osob, wiec co jakis czas rzucam sie w wir diet,
                  zdrowego jedzenia, odstawiam slodycze, wiecej sie ruszam. Niestety choc
                  kilogramow zwykle sie troszke pozbywam, to cellulit nadal siedzi. Do inneov
                  podchodzialm sceptycznie, ale musze powiedziec, ze to JEDYNY preparat, stosowany
                  przeze mnie do tej pory, ktory w bardzo widoczny sposob mi pomogl. Wypilam 2
                  opakowania (z pzrerwami) na pzrelomie czerwca i lipca, w widoczny sposob skora
                  sie wygladzila i ujedrnila, potem wyjezdzalam za granice, nie kupowalam
                  "zapasow" i od tamtej pory cell. nie wrocil. To znaczy jest nadal, ale wlasnie
                  ten mniej widoczny. Teraz wlasnie zakupialm 2 opakowania i zamierzam jeszcze raz
                  przeprowadzic cala kuracje. I moze uda mi sie na stale pozbyc tego paskudztwa:)
                  Dodam, ze od 2 tyg codziennie cwicze (50 min), jem duzo wiecej warzyw i owocow,
                  mniej tluszczy. Napisze, jesli kogos to interesuje o efektach. Zreszta jak cos-
                  pytajcie, postaram sie odpowiedziec, bo ja walcze z tym syfem juz kilka lat i
                  jak dotad bylo bez efektow...
                  • justynapi Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 16.10.07, 10:41
                    oczywiscie,ze nas interesuje kazda twoja
                    refleksja,impresja,uwaga.ciesze sie,ze on tak pomaga!jestem juz
                    zdecydowana,uzbieram tylko fundusz na cala kuracje:)
                    zazdroszcze spostrzegawczosci,ale nie bardzo wiem,jak to wyglada-
                    jest niewidoczny ale ciagle jest?skoro niewidoczny to chyba sobie
                    poszedl.inna rzecz czy na zawsze.tego nam zycze!piszcie
                    kochane,kazdy wpis jest na wage zlota skoro mamy o czym mowic,w
                    koncu w tej materii.
                      • aga_ww Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 31.10.07, 10:39
                        Niewidoczny, ale jednak jest - faktycznie glupio to zabrzmialo. Chodzi mi o to,
                        ze nie pozbylam sie do konca tego swinstwa - wciaz przy pewnym oswietleniu, z
                        pewnej perspektywy widoczne sa nierownosci na udach, ALE sa one o niebo
                        mniejsze niz dawniej, niz po wszystkich uzywanych do tej pory przeze mnie
                        srodkow. Ze prawie go nie widac. Dlatego mam nadzieje, ze po skonczeniu calej
                        kuracji (pisalam wczesniej, ze nie wypilam pzrewidywanej dawki), bedzie juz
                        caliem gladziutko na nogach:) Dam znac pod koniec listopada:)Pozdr wszystkie
                        walczace z tym uporczywym paskudztwem:)
                        A jak u Was? Piszcie o efektach
                  • blondi.pl Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 12.11.08, 13:41
                    witam,
                    mam cellulit... od dawien dawna, na nogach widoczny po ściśnięciu a
                    na pośladkach widoczny gołym okiem. Ciałko mam jędrne od
                    balsamowania się kremami/balsamami ujędrniającymi, ale cellulit...
                    no wlasnie... zaczęłam z nim walczyć tak już na serio: mam świetny
                    masażer(używany codziennie), krem na cellulit z loreala- w tydzień
                    efekty widoczne gołym okiem, od piątku łykam cellasene... chciałabym
                    dołączyć do tego inneov brzoskwiniowy... w lutym wybieram sie na
                    wakacje...więc muszę działać!od poniedziałku odstawiam wszystko co z
                    ziemniaków, mąki (efekty rewelacyjne-już przetestowane)i mam
                    nadzieje, ze zgubie i cellulit i kg;) dzięki wielkie za Wasze wpisy,
                    nastawiły mnie jeszcze bardziej optymistycznie!!!
                • fiji-on-line Re: czy to dziala takze na zaawansowany cellulit? 03.07.08, 17:18
                  Ineov-cellulit- to jawne oszustwo.Błagam Was nie dajcie sie na to
                  nabrac. Bylam pełna wiary.Kupilam od razu 6 opakowan. Kupilam w
                  saszetkach proszek do picia.Moja przyjaciolka kupila rownolegle
                  proszki. Przysiegam prze cale 3 miesiace regularnie rano i wieczorem
                  pilam to pomiedzy posilkami.Nawet polubilam. Mnie to smakowalo. i
                  co ???? Nic , nic ,nic. Nawet 1% nawet pól procenta-nic. Moja
                  przyjaciolka to samo- nic a nic. Nie wierze w to ,ze ktos moze miec
                  po tym efekty. Mysle ze mozemy miec zludzenie ze inneov dziala
                  jezeli ktos prowadzi zly tryb zycia malo pije i zle sie odzywia.Bo
                  wtedy to ze wypija 2 razy dziennie szklanke z tym wywarem moze miec
                  wplyw na organizm. Ale jezlei zamiast tego specyfiku za 100 pln
                  kupicie zielona herbate i tez bedziecie ja pily regularnie przez 3
                  miesiace _ a nawet przez cale zycie to pomoze to w takim samym
                  stopniu jak inneov. Sklad tego jest taki ze odpowiada zielonej
                  herbacie. Mowila mi to farmaceutka przy zakupie. Ale nie
                  wierzyłam ,chcialam miec pewnosc. Inneov to dobry marketing i tyle
                  Pijcie 2 litry wody dziennie i przejdzcie na lekkostrawna diete a
                  efekty beda identyczne albo i lepsze. Tyle ze zaoszczedzicie 600
                  pln.Ania
    • sleepysheep To w końcu jak z trwałością efektów drogie Panie? 02.01.08, 01:00
      Przejrzałam wątek, ale końcem końców nie padła chyba nigdzie jednoznaczna
      odpowiedź o trwałość efektów uzyskanych dzięki kuracji Inneov Cellulit - a
      jestem naprawdę ciekawa, czy ten magiczny eliksir (jakim zdaje się być ów
      preparat, sądząc po Waszych postach) pić trzeba dożywotnie aby problem
      marszczonej skóry nie powrócił;) czy np. efekty utrzymują się przez jakiś
      konkretny, całkiem zadowalający okres czasu? Czekam na konkrety dziewczyny :)
      • evelak Ofelia jak to jest? 07.01.08, 11:09
        Na innym wątku napisałaś
        cyt:
        Inneov cellulit - I'm shocked!
        Autor: ofelia1982 01.01.08, 22:49 Dodaj do ulubionych Skasujcie
        Odpowiedz

To nie jest kryptoreklama, ale od 2 tyg pije to swinstwo (bo
        truskawka to to nie jest:) i dzis sie ogladalam w lustrze i SZOK!
        niesamowity i widoczny efekt. owszem, cos tam jeszcze jest, ale
        duuuzo mniej niz przed kuracja! mam jeszcze 2 opakowania wiec moja
        kuracja potrwa jeszcze 11 m-c. ale z tym produktem to ja juz sie nie
        rozstane!

A tu piszesz , że juz po kuracji ?
        • blue_isia suplement diety vs. cellulit 16.01.08, 11:21
          Czesc! Miło słyszeć, że istnieje cos, co moze pomoc zwalczyc najwiekszego wroga
          kobiecego ciała!!!
          ja zawsze watpilam w działanie suplementów diety na tkanke tluszczowa, ale odkad
          kupilam sobie saszetki produkowane przez (moim zdaniem) mistrzow dzialania
          anty-cellulitowego - firme GUAM, jestem po prostu zachwycona. saszetki nazywaja
          sie Britannia Dren i wcale nie sa jakos wyjatkowo drogie (w porownianiu z innymi
          podobnymi specyfikami) - 30 saszetek kosztuje ok 90 zł. Pije sie jedna saszetke
          dziennie rozpuszczona w ok. 1,5 litra wody. Mozna sobie po prostu popijac przez
          caly dzien. w samku jest , powiedzmy, do wytrzymania - cos pomiedzu zielona
          herbatka a zimna herbata z cytryna... da sie wypic :) no i warto!!! efekty
          rewelacja!!!!!!!!! jak do tego pouzywa sie troche blotka guam i ograniczy
          slodycze i tluszcze - rezultaty po prostu swietne. a wiosna idzie..... i nie
          bedzie stersu przy zakładaniu spodniczki :)
        • ab-is Re: Ofelia jak to jest? 26.03.08, 09:55
          ja kupiłam w saszetkach ,po tych opiniach ,że jest to w smaku ochydne
          miałam duże obawy
          słuchajcie piję i jest w smaku ok. tylko ja to robię w wysokiej
          szklance do drinków ,naprawde dobre
          więc śmiało polecam
          jeżeli chodzi o efekty to na te muszę jeszcze poczekac
      • aldonus Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 04.02.08, 17:34
        :):):)
        wszystkie myślimy o tym samym. ja też jutro będę mieć nowe opakowanie (ostatnie
        wypiłam w wakacje). nie wiem, czy samo czyni cuda, bo za problem zabrałam się
        kompleksowo: ćwiczenia 1godz. dziennie, masaże, peeling kawowy, błocko guam,
        zero kawy, dużo mineralnej. nie chcę ufać tylko szklance napoju, wolę nie
        ryzykować i gryźć niewielki u mnie, ale istniejący temat z każdej strony:)
        efekt zeszłego lata był świetny, szorty i ultramini bez obaw.
    • dzika_joaska Opinia chirurga plastycznego 19.02.08, 22:29
      Opinia chirurga plastycznego
      "Leczenie cellulitis
      Ponieważ ostatnio można zaobserwować w mediach cały szereg doniesień i reklam
      sugerujących możliwość trwałej poprawy wyglądu skóry dotkniętej wspomnianą
      przypadłością, poniżej zamieszczam podsumowanie na temat skuteczności obecnie
      stosowanych metod."

Itd. Polecam przeczytać opinię człowieka z branży "urodowej".

www.beaute.pl/leczenie-cellulitis/uroda
      • yanice Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 19.03.08, 07:19
        witajcie
        od kwietnia zaczynam batalie z cellulitem,oczywiscie przy pomocy tytulowego
        inneovu,stad moja wiadomosc.jak napisala moja poprzedniczka,nawet jesli efekt
        bedzie chwilowy,chyba warto,lepsze te kilka chwil zadowolenia z siebie,niz nic.
        dolaczam sie do pytania co do tych pastylek,tabletek-pewnie nie maja takiej mocy
        jak plyn inneov?slyszalyscie cos?
        jak rozumiem 1 opakowanie starcza na 2 tygodnie?a kuracja ma trwac 3
        miesiace?wiem,ze jest tam pewnie napisane,ale wole od was,moze macie jakies
        sugestie?kiedy to pic?przed posilkiem?ma to znaczenie?
        mam zamiar zmieni nawyki zywieniowe,macie jakies rady?a co do kremow na
        cellulit?moze bym cos dodala do tej kuracji?gdzies czytalam o eveline zdaje
        sie,taki koncentrat,chyba nawet tu na forum ktoras dziewczyna pisala.
        bede wam dozgonnie wdzieczna!chocby za dobre slowo,pocieszenie i dalsze
        opinie.moze ktoras konczy zazywanie i moze cos powiedziec?ja tez bede wam
        donosic,szczegolnie chyba ciekawe jest co sie dzieje po kilka miesiacach,czy
        faktycznie celluli wraca...czytalam sprzeczne opinie.
        pozdrawiam!
        • gabi1234 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 19.03.08, 11:56
          tak, musisz wziac 6 opakowan - ja pije rano, zazwyczaj przed
          posilkiem albo w trakcie, na wieczor tak samo
          kremy - ja uzywam hean, warto dolaczyc do kuracji jakis specyfik
          no i oczywiscie jakis sport + dieta bogata w warzywa, bialko, duuuzo
          wody niegazowanej
          rok temu cellulit niemalze znikl zupelnie po takiej kuracji, potem
          jakby powrocil (ale nie jest jednak az tak widoczny jak przed)
          teraz znow jestem w trakcie kuracji (zostaly mi jeszcze 2 opakowania)
          zycze wytrwalosci i powodzenia :)
    • weronka77 Re: Inneov Cellulit- trwale rezultaty? 20.03.08, 11:16
      Rozmawiałam godzinę temu z dermatologiem w klinice Der-Med w
      Krakowie przy okazji nakładania Cosmelanu.NIestety w moim
      konmkretnym przpadku sam Inneov nie zadziała..Jestem szczupła,
      cellulit mam wodny i niestety zanim zacznę cokolwiek "łykać" chyba
      sobie zafunduję serię zabiegów z "kombinezonem" endermolgia plus coś
      jeszcze.NIestety niezbyt dobrze się odżywiam. rano tosty a potem
      dopiero ok 21 coś ciepłego.Więc żaden to dla mnie supplement diety
      skoro takowej brak;-)))Tak więc zaczynam sobie "skłądać" na te
      zabiegi bo przy moim trochę "wyimaginowanym" cellulicie powinny te
      zabiego wystarczyć raz na rok.Tego się dowiedziałam.
    • pmwk smak brzoskwiniowy 24.03.08, 22:40
      no powiem wam, że zachęciłyście mnie solidnie tym inneov.
      dziś kupilam sobie 2 opakowania.

taka informacja: jest też smak brzoskwiniowy!!! *kupiłam jeden truskawkowy a
      jeden brzoskw.

zobaczymy, kurację zaczynam jutro.

mam nadzieję, że efekty pommogą, a może i moja depresja (ciężka) troche się od
      tego zmniejszy. heh
          • caleandra Re: piję od tygodnia 31.03.08, 20:04
            Ja dzisiaj kupilam Inneov w kapsulakach. No ni cholery nie moglam
            sie przekonac to tego truskawskowego paskudztwa, chociaz efekty
            byly. I tu mam problem- ile bierzecie kapsulek dziennie? Po 2 dwa
            razy dziennie czy po 1 tez dwa razy dziennie albo od razu dwie raz
            dziennie. Pytam, bo na opakowaniu po polsku jest napisane ze 2
            tabletki dziennie. Nic nie ma o tym czy po jednej czy od razu dwie.
            Natomiast w ulotce, po angielsku doczytalam, ze 2 razy dziennie po 2
            tablety. No to w koncu jak???

Kurde, musialam skopiowac swoj wlasny osobisty ;) post bo oczywiscie
            odpisalam nie w tym miejscu co trzeba.
            • yanice Czy kazda z was cwiczyla?? 01.04.08, 07:47
              kazda z was dziewczyn ktora przeszla kuracje i odkryla super efekty cwiczyla?
              ja-nie z lenistwa-chyba nie bede,bo mam takie doswiadczenia ze tluszcz mi sie
              przeobraza w grube miesnie.nie chudne tak.napiszcie prosz.dzieki!
              • sleepysheep Re: Czy kazda z was cwiczyla?? 19.04.08, 20:42
                Jeśli odnosisz wrażenie, że tłuszcz przeobraża Ci się w "grube mięśnie" to albo
                złe ćwiczenia dobierasz (czyli zorientowane na rozbudowę tkanki mięśniowej, a
                nie na spalanie tłuszczu), albo masz na tyle słaby szkielet mięśniowy, że tak
                czy inaczej mięśni Ci przybywa. Niemniej jednak w każdym z możliwych przypadków
                masz mylne wrażenie, że nie chudniesz - tkanka tłuszczowa ma to do siebie, że
                jest lżejsza niż mięśnie, i często właśnie pojawia sie takie mylne wrażenie - bo
                patrzymy na wagę, która się nie zmienia, ale w rzeczywistości wygląda to tak, że
                tracimy tłuszcz, wysmuklamy ciało, uelastyczniamy je (czyli wyglądamy lepiej), a
                waga nie zmienia się, bo wzmacniają się nasze mięśnie.
            • stenimi-pl Re: piję od tygodnia 01.04.08, 13:09
              > Ja dzisiaj kupilam Inneov w kapsulakach. No ni cholery nie moglam
              > sie przekonac to tego truskawskowego paskudztwa, chociaz efekty
              > byly.

Wiesz co, widziałam dzisiaj u siebie w aptece smak brzoskwiniowy
              wiec moze ten bedzie lepszy.Ja jakos wypijam,ale smak truskawkowy w
              sumie nie jest az taki zły,bo i tak najlepsze w tym wszystkim jest
              to,ze widac efekty!