Dodaj do ulubionych

Mam problem z.... włosami!:-)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.07, 18:22
Zafarbowałam włosy szamponem zmywalnym do 8 zmyć a myłam już ze 30 i
nic:-( Co mam robić? A poza tym czy słyszałyście coś o kosmetykach
peelingujących do włosów? Pomóżcie mi, bo wyglądam jak straszydło,
nie chcę farbować na stałe włosów a mam niezidentyfikowany kolor z
odrostami. Dzięki za posty:->
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka