Gość: Miki IP: *.metronet.pl 27.08.03, 12:19 Jak długo można zażywać karnitynę (forte plus ). Czy są jakieś ograniczeni ? Biorę od roku , czy powinnam zrobić przerwę ? Boję się ,że zacznę tyć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: megii Re: Karnityna IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 27.08.03, 14:51 NIE DA SIE ODSTAWIC I NIE TYC. TRZEBA DALEJ CWICZYC. ALE UMIARKOWANIE DA SIE ODSTAWIAC Odpowiedz Link Zgłoś