IP: *.metronet.pl 27.08.03, 12:19
Jak długo można zażywać karnitynę (forte plus ). Czy są jakieś ograniczeni ?
Biorę od roku , czy powinnam zrobić przerwę ? Boję się ,że zacznę tyć.
Obserwuj wątek
    • Gość: megii Re: Karnityna IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 27.08.03, 14:51
      NIE DA SIE ODSTAWIC I NIE TYC. TRZEBA DALEJ CWICZYC. ALE UMIARKOWANIE DA SIE
      ODSTAWIAC

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka