Dodaj do ulubionych

DEAD SEA LINE - firmy Apis

IP: 192.2.1.* 27.08.03, 13:21
Ostatnio znalazlam w sieci strone firmy Apis, ktora produkuje m.in. kosmetyki
z dodatkiem mineralow z Morza Martwego. Maja kremy, maseczki, balsami,
szampony, itp. Ceny wiecej niz przystepne - zastanawiam sie tylko nad
jakoscia. Czy ktoras z Was uzywala moze cos z tej serii i czy byla
zadowolona? Ja generalnie jestem fanka alg, blotka morskiego i
innych 'cennosci' z glebin morskich i zainteresowalam sie. Zwlaszcza
zainteresowalo mnie czyste czarne bloto z morza w pojemnosci 200 mln za
niecale 11 zl!
Obserwuj wątek
    • coralin Re: DEAD SEA LINE - firmy Apis 27.08.03, 13:28
      Miałam sól do kąpieli-rewelacja i maseczkę oczyszczającą -błotną-też polecam.
      Oczyszcza, pobudza krążenie.
      • Gość: Time Re: DEAD SEA LINE - firmy Apis IP: 192.2.1.* 27.08.03, 13:32
        Super! W takim razie ja tez kupie to i owo. Martwi mnie tylko to, ze za
        przesylke kurierska licza sobie 35 zl co jest nonsensem skoro chce zamowic
        kosmetyki za raptem 25 zl. Czy mozna je upowolowac w sklepach?
        • Gość: renia Re: DEAD SEA LINE - firmy Apis IP: *.radio.com.pl 27.08.03, 13:52
          można, w Wawie w drogerii przy Świętokszyckiej na przeciwko ministerstwa
          finansów. Są tam też droższe kosmetyki z błota firmy Oasis.
          • Gość: Time Re: DEAD SEA LINE - firmy Apis IP: 192.2.1.* 27.08.03, 14:09
            dziekuje! zajrze tam przy okazji bo to niedaleko mojej pracy. czasem zaluje, ze
            nie mieszkam w Jordanii, np. w Aqabie - codziennie tarzalabym sie w blotku z
            Morza Martwego.. :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka