dasiwus
24.04.08, 17:36
Witam wszytkich,
mam pytanie czy Ktoś z was odchudzał sie z urządzeniem Vip line??
słyszałam że jest bardzo skuteczne choć bardzo drogie? Czy warto
wydać pieniądze na ten "zabieg" ??? Mam wesele we wrześniu i chciałm
sobie co nieco poprawić figurkę. Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi