Dodaj do ulubionych

szeroki biust sklep ATUT

IP: *.aster.pl / *.acn.pl 15.11.03, 00:23
moim problemem są bardzo szeroko rozstawione piersi o kupnie stanika
pasującego na niby 85 c nie ma szans
słyszałam parę razy o sklepie ATUT w Warszawie na grochowskiej/ale nie wiem w
którym miejscu to jest/ ciekawe czy któras z forumowiczek naprawde tam była i
czy macie podobne problemy z biustem jak ja
ps. czy to moze miec cos wspólnego ze spaniem na brzuchu?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: szeroki biust sklep ATUT IP: *.crowley.pl 15.11.03, 09:56
      Ja byłam i tobie polecam, pani Hania na pewno Ci dobierze świetny stanik!
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=211&w=2419695&s=0
      • dorota-r Re: szeroki biust sklep ATUT 17.11.03, 14:49
        Kiedyś kupowałam tam bieliznę. Na samym początku byłam zadowolona. Później
        marki oferowane przez ten sklep zaczęły się bardzo psuć a fasony były
        przedpotopowe (ile można mieć takich samych staników???)
        Pani doradza świetnie. Mi zawsze marudziła, że powinnam przytyć to byłoby
        łatwiej coś dobrać.
        Nie jestem zadowolona bo z Triumpha i Feliny 70d-e były paskudne, na
        obrzydliwie grubych lub niewygodnych ramiączkach, a niektóre wielkie prawie jak
        gorsety-przypominały staniki mojej babci.
        Nie wiem czy to ta pani z rudymi lokami ma na imię Hania, ale od tej kobiety
        można się nauczyć jak dobierać stanik.
        Teraz (to było 7-10 lat temu) kupuję różnych firm, w różnych miejscach np.
        intimissimi gdzie rozmiarówka jest fatalna, ale jest szansa że z 10
        przymierzonych 1-2 będzie super.
    • Gość: marios12 Re: szeroki biust sklep ATUT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.03, 21:37
      Mam ten sam problem i nawet rozmiar identyczny. Po długich poszukiwaniach
      znalazłam biustonosz dla siebie, jest to Cynthia Triumfa, dośc mocno zabudowany
      i na szerokich ramiączkach, a coi najważniejsze - nie ściska piersi do środka.
      Biust prezentuje się okazale i zgrabnie. Polcecam. A do tego ładne kolory:
      granat i błękit. Tylko dość trudno je dostać, bo to zdaje się stara seria.
      Pozrdrawian,
      Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka