Gość: loreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 23:21 czy ktos z Was używał kiedykolwiek kosmetyków z tej serii? Słyszałam ,że płyn w takiej czerwonej butelce jest całkiem niezły na zniszcone włosy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewka Re: KERASTAZA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.03, 18:29 Ja slyszalam,ze mozna je nabyc tylko w salonach fryzjerskich i ze sa niezle. Odpowiedz Link Zgłoś