Dodaj do ulubionych

KERASTAZA!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.03, 23:21
czy ktos z Was używał kiedykolwiek kosmetyków z tej serii? Słyszałam ,że płyn
w takiej czerwonej butelce jest całkiem niezły na zniszcone włosy.
Obserwuj wątek
    • Gość: ewka Re: KERASTAZA!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.03, 18:29
      Ja slyszalam,ze mozna je nabyc tylko w salonach fryzjerskich i ze sa niezle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka