andy23 29.06.05, 21:03 czy ktoś ostatnio był w tym hotelu i mógłby podzielić się info o nim ja jutro wyjeżdżam.Z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj