tad9 31.03.06, 19:48 Zatapia mnie. Rzeki i tak wylały, a właśnie zaczęło się małe oberwanie chmury. Na wszelki wypadek - żegnam się z bywalcami FF. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evita_duarte Re: SOS 31.03.06, 19:49 Ja gadam z mamusia na gg i tez mi mowi ze jest bloto po kolana :)_ Odpowiedz Link Zgłoś
spinelli Czyzbys prosil feministki o pomoc? 31.03.06, 19:50 Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi! Spinelli Odpowiedz Link Zgłoś
tad9 Re: Czyzbys prosil feministki o pomoc? 31.03.06, 19:52 spinelli napisała: > Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi! Najbardziej się boję tego, że - gdy stan wody jeszcze się podniesie - wieloryb z Bałtyku ruszy w głąb lądu. Chyba nie pojawił się przypadkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
spinelli wieloryb pwnie slyszal o poglebionym dnie w IV RzP 01.04.06, 05:10 jesli poplynie w glab ladu przezyje o ile bedzie trzymal sie koryta. Czego i Tadowi zycze. Spinelli Odpowiedz Link Zgłoś
evita_duarte o mamo oplulam klawiature ze smiechu 31.03.06, 19:52 spinelli napisała: > Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi! > > Spinelli > Odpowiedz Link Zgłoś
niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 19:51 Tad ,nie pękaj jesteśmy z Tobą,złych przeciesz diabli nie biorą. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: SOS 31.03.06, 19:54 u nas we Warsaw tez jest wiecej wody we wisle, jadac wolno tramwajem przez most zastanawialem sie czy dojedziemy na drugi brzeg... -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 19:59 kocia_noga napisała: > dlaczego mnie nie lubisz? :( -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
kocia_noga Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:01 dziewice napisał: > kocia_noga napisała: > > > > > dlaczego mnie nie lubisz? :( > Nie prowokuj, bo i tobie się dostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:02 kocia_noga napisała: > dziewice napisał: > > > kocia_noga napisała: > > > > > > > > > dlaczego mnie nie lubisz? :( > > > Nie prowokuj, bo i tobie się dostanie. ale to aby tonac napisalas pod moim watkiem, czyzbys miala podobnie jak ja astygmatyzm? ale ja mam okulary i widze ok :) -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:00 Dołączam się do tych dobrych życzeń :) Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:01 atropa_belladonna napisała: > Dołączam się do tych dobrych życzeń :) dlaczego mnie nie lubisz ? :( -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:04 Właściwie to było do Tada (jego za całokształt), ale skoro już pytasz - za dyskryminację palaczy ;) PS. Zwracaj uwagę na emotikony Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:07 atropa_belladonna napisała: > Właściwie to było do Tada (jego za całokształt), ale skoro już pytasz - za > dyskryminację palaczy ;) > PS. Zwracaj uwagę na emotikony hmmm to ja juz zapomnialem ze palisz -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:08 No, to Ci przypomniałam, i teraz Ty też mnie nie lubisz, przynajmniej jest sprawiedliwie :) Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:09 atropa_belladonna napisała: > No, to Ci przypomniałam, i teraz Ty też mnie nie lubisz, przynajmniej jest > sprawiedliwie :) to ze nie lubie zapachu dymu nie oznacza, ze kogos palacego nie lubie, po prostu czasem smierdzi, ale to nie oznacza ze jej/go nie lubie. -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:14 To fajnie :))) Ale popierasz dyskryminację palaczy, np. absolutny zakaz palenia w miejscach publicznych? Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:15 atropa_belladonna napisała: > To fajnie :))) Ale popierasz dyskryminację palaczy, np. absolutny zakaz palenia > w miejscach publicznych? czy mozesz okreslic miejsca publiczne? podac przyklad, ew. mozemy sie przeniesc z dyskuja na inne forum, postanowilem sie odmienic. -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:17 Np. wszystkie bez wyjątku restauracje, a nawet przystanki autobusowe. Czemu chcesz się przenosić? Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:29 atropa_belladonna napisała: > Np. wszystkie bez wyjątku restauracje, a nawet przystanki autobusowe. Czemu > chcesz się przenosić? obawiam, sie ze to nie jest na temat tego forum, a nie chcialbym byc posadzony o trolowanie czy cos w tym rodzaju. Ale bardzo chetnie o tym z zToba porozmawiam. -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 19:58 Wszystkie wody ida na Toruń,wieloryb też tam płynie.Coś w tym musi być. Odpowiedz Link Zgłoś
zlotoslanos Re: SOS 31.03.06, 19:59 To nasza burza poszła do Tadzika . U nas była przed 18 . Odpowiedz Link Zgłoś
tad9 Re: SOS 31.03.06, 20:45 Wszystkich życzących mi zatopienia informuję, że wciąż jeszcze utrzymuję się na powierzchni. Odpowiedz Link Zgłoś
dziewice Re: SOS 31.03.06, 20:51 ciezko powiedziec co jest bardziej interesujace czy Twoja historia, czy sluchanie flamenco i "niezla mam dupke, nie?" :) sorry Tad, ale.. -- CEO Odpowiedz Link Zgłoś
bleman A niech to tada zalewa....... 31.03.06, 20:51 Czy wam tez jest z tym źle? ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
gotlama Re: SOS 31.03.06, 21:06 No widzisz Tad - współutworzyłeś tę sytuację plątając sie w pobliżu niewłaściwego punktu czasoprzestrzeni.... Było na Majorkę albo inną Ibizę się wybrac. Odpowiedz Link Zgłoś
niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 21:21 Matka natura zalała Cie Tad. Popatrz jak sie cieszą.Ale jestem ciekaw co by zrobili jak by zabrakło Cie na forum.A jakie ciekawe zapiski,toń paskudo hehehe,weterana forum chcą się pozbyć,a tu walec.Nie utoniesz ,byłeś ,jesteś i zostaniesz na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny-kalesony Re: SOS 31.03.06, 21:31 Antyfeminizm i antyfeminiści są niezatapialni. Sprawiedliwość i rozum zawsze będą na wierzchu! Pozdrawiam Keep Rockin' Odpowiedz Link Zgłoś
gotlama Re: SOS 31.03.06, 23:20 Jasiu - spasuj z tą gloryfikacją - damska delikatnośc nie pozwala mi na dosadne określenie co wypływa na wierzch oprócz oliwy sprawiedliwej :/ Odpowiedz Link Zgłoś
evita_duarte Re: SOS 04.06.06, 20:30 tad9 napisał: > Znowu się topię. To się już robi nudne.... > > W Ny zalalo w piatek tunele metra i nie mialam jak dostac sie do domu. Teraz czekamyy na huragan. To dopiero jest ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
spinelli Zachowaj sie raz jak mezczyzna! 05.06.06, 03:41 tad9 napisał: > Znowu się topię. To się już robi nudne.... Uton raz a dobrze! Bo ilez mozna sluchac tego dziamdziania?! Spin Odpowiedz Link Zgłoś
gotlama Re: SOS 05.06.06, 10:22 Jasełka sobie robisz z tym topieniem ? Bo Krosno nie było zalane. Był tylko problem z dojazdem - trzeba było "wężykiem" przez Twierdzę. Ej - tad - nie chwyciło "na litość" - topię się , to teraz chcesz zainterewsować panie metodą "na dekadenta" - wszystko juz było, wszystko widziałem, jakie to nudne .... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ava40 Re: SOS 05.06.06, 15:35 johnny-kalesony napisał: > Antyfeminizm i antyfeminiści są niezatapialni. Sprawiedliwość i rozum zawsze > będą na wierzchu! ROTFL!!! Odpowiedz Link Zgłoś