31.03.06, 19:48
Zatapia mnie. Rzeki i tak wylały, a właśnie zaczęło się małe oberwanie chmury.
Na wszelki wypadek - żegnam się z bywalcami FF.
Obserwuj wątek
    • evita_duarte Re: SOS 31.03.06, 19:49
      Ja gadam z mamusia na gg i tez mi mowi ze jest bloto po kolana :)_
    • spinelli Czyzbys prosil feministki o pomoc? 31.03.06, 19:50
      Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi!

      Spinelli
      • tad9 Re: Czyzbys prosil feministki o pomoc? 31.03.06, 19:52
        spinelli napisała:

        > Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi!

        Najbardziej się boję tego, że - gdy stan wody jeszcze się podniesie - wieloryb z
        Bałtyku ruszy w głąb lądu. Chyba nie pojawił się przypadkiem.
        • spinelli wieloryb pwnie slyszal o poglebionym dnie w IV RzP 01.04.06, 05:10
          jesli poplynie w glab ladu przezyje o ile bedzie trzymal sie koryta.

          Czego i Tadowi zycze.

          Spinelli
      • evita_duarte o mamo oplulam klawiature ze smiechu 31.03.06, 19:52
        spinelli napisała:

        > Gdybys nie sprowokowal deszczu nie byloby powodzi!
        >
        > Spinelli
        >
    • niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 19:51
      Tad ,nie pękaj jesteśmy z Tobą,złych przeciesz diabli nie biorą.
    • dziewice Re: SOS 31.03.06, 19:54
      u nas we Warsaw tez jest wiecej wody we wisle, jadac wolno tramwajem przez most
      zastanawialem sie czy dojedziemy na drugi brzeg...

      --
      CEO
      • kocia_noga Toń paskudo! 31.03.06, 19:59

        • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 19:59
          kocia_noga napisała:

          >

          dlaczego mnie nie lubisz? :(

          --
          CEO
          • kocia_noga Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:01
            dziewice napisał:

            > kocia_noga napisała:
            >
            > >
            >
            > dlaczego mnie nie lubisz? :(
            >
            Nie prowokuj, bo i tobie się dostanie.
            • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:02
              kocia_noga napisała:

              > dziewice napisał:
              >
              > > kocia_noga napisała:
              > >
              > > >
              > >
              > > dlaczego mnie nie lubisz? :(
              > >
              > Nie prowokuj, bo i tobie się dostanie.

              ale to aby tonac napisalas pod moim watkiem, czyzbys miala podobnie jak ja
              astygmatyzm? ale ja mam okulary i widze ok :)

              --
              CEO
        • atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:00
          Dołączam się do tych dobrych życzeń :)
          • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:01
            atropa_belladonna napisała:

            > Dołączam się do tych dobrych życzeń :)

            dlaczego mnie nie lubisz ? :(

            --
            CEO
            • atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:04
              Właściwie to było do Tada (jego za całokształt), ale skoro już pytasz - za
              dyskryminację palaczy ;)
              PS. Zwracaj uwagę na emotikony
              • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:07
                atropa_belladonna napisała:

                > Właściwie to było do Tada (jego za całokształt), ale skoro już pytasz - za
                > dyskryminację palaczy ;)
                > PS. Zwracaj uwagę na emotikony

                hmmm to ja juz zapomnialem ze palisz

                --
                CEO
                • atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:08
                  No, to Ci przypomniałam, i teraz Ty też mnie nie lubisz, przynajmniej jest
                  sprawiedliwie :)
                  • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:09
                    atropa_belladonna napisała:

                    > No, to Ci przypomniałam, i teraz Ty też mnie nie lubisz, przynajmniej jest
                    > sprawiedliwie :)

                    to ze nie lubie zapachu dymu nie oznacza, ze kogos palacego nie lubie, po prostu
                    czasem smierdzi, ale to nie oznacza ze jej/go nie lubie.

                    --
                    CEO
                    • atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:14
                      To fajnie :))) Ale popierasz dyskryminację palaczy, np. absolutny zakaz palenia
                      w miejscach publicznych?
                      • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:15
                        atropa_belladonna napisała:

                        > To fajnie :))) Ale popierasz dyskryminację palaczy, np. absolutny zakaz palenia
                        > w miejscach publicznych?


                        czy mozesz okreslic miejsca publiczne?
                        podac przyklad, ew. mozemy sie przeniesc z dyskuja na inne forum, postanowilem
                        sie odmienic.

                        --
                        CEO
                        • atropa_belladonna Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:17
                          Np. wszystkie bez wyjątku restauracje, a nawet przystanki autobusowe. Czemu
                          chcesz się przenosić?
                          • dziewice Re: Toń paskudo! 31.03.06, 20:29
                            atropa_belladonna napisała:

                            > Np. wszystkie bez wyjątku restauracje, a nawet przystanki autobusowe. Czemu
                            > chcesz się przenosić?

                            obawiam, sie ze to nie jest na temat tego forum, a nie chcialbym byc posadzony o
                            trolowanie czy cos w tym rodzaju. Ale bardzo chetnie o tym z zToba porozmawiam.

                            --
                            CEO
    • niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 19:58
      Wszystkie wody ida na Toruń,wieloryb też tam płynie.Coś w tym musi być.
    • zlotoslanos Re: SOS 31.03.06, 19:59
      To nasza burza poszła do Tadzika . U nas była przed 18 .
    • tad9 Re: SOS 31.03.06, 20:45
      Wszystkich życzących mi zatopienia informuję, że wciąż jeszcze utrzymuję się na
      powierzchni.
      • dziewice Re: SOS 31.03.06, 20:51
        ciezko powiedziec co jest bardziej interesujace czy Twoja historia, czy
        sluchanie flamenco i "niezla mam dupke, nie?" :)
        sorry Tad, ale..

        --
        CEO
    • bleman A niech to tada zalewa....... 31.03.06, 20:51
      Czy wam tez jest z tym źle? ;-))
    • gotlama Re: SOS 31.03.06, 21:06
      No widzisz Tad - współutworzyłeś tę sytuację plątając sie w pobliżu
      niewłaściwego punktu czasoprzestrzeni....
      Było na Majorkę albo inną Ibizę się wybrac.
    • niedowiarek1 Re: SOS 31.03.06, 21:21
      Matka natura zalała Cie Tad. Popatrz jak sie cieszą.Ale jestem ciekaw co by
      zrobili jak by zabrakło Cie na forum.A jakie ciekawe zapiski,toń paskudo
      hehehe,weterana forum chcą się pozbyć,a tu walec.Nie utoniesz ,byłeś ,jesteś i
      zostaniesz na tym forum.
    • johnny-kalesony Re: SOS 31.03.06, 21:31
      Antyfeminizm i antyfeminiści są niezatapialni. Sprawiedliwość i rozum zawsze
      będą na wierzchu!


      Pozdrawiam
      Keep Rockin'
      • gotlama Re: SOS 31.03.06, 23:20
        Jasiu - spasuj z tą gloryfikacją - damska delikatnośc nie pozwala mi na dosadne
        określenie co wypływa na wierzch oprócz oliwy sprawiedliwej :/
        • tad9 SOS 04.06.06, 20:17
          Znowu się topię. To się już robi nudne....
          • evita_duarte Re: SOS 04.06.06, 20:30
            tad9 napisał:

            > Znowu się topię. To się już robi nudne....
            >
            >

            W Ny zalalo w piatek tunele metra i nie mialam jak dostac sie do domu. Teraz
            czekamyy na huragan. To dopiero jest ciekawe...
          • spinelli Zachowaj sie raz jak mezczyzna! 05.06.06, 03:41
            tad9 napisał:

            > Znowu się topię. To się już robi nudne....

            Uton raz a dobrze! Bo ilez mozna sluchac tego dziamdziania?!

            Spin
          • gotlama Re: SOS 05.06.06, 10:22
            Jasełka sobie robisz z tym topieniem ?
            Bo Krosno nie było zalane.
            Był tylko problem z dojazdem - trzeba było "wężykiem" przez Twierdzę.

            Ej - tad - nie chwyciło "na litość" - topię się , to teraz chcesz zainterewsować
            panie metodą "na dekadenta" - wszystko juz było, wszystko widziałem, jakie to
            nudne .... ;)
      • ava40 Re: SOS 05.06.06, 15:35
        johnny-kalesony napisał:

        > Antyfeminizm i antyfeminiści są niezatapialni. Sprawiedliwość i rozum zawsze
        > będą na wierzchu!
        ROTFL!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka