sagan2
10.02.03, 10:32
jak to z Wami jest?...
Sebastian pisal w jednym watku, ze popiera
zalegalizowanie malzenstw homoseksualnych (z ewentualna
zmiana nazwy "instystucji").
z drugiej zas strony, skrytykowal "bolesnie" manifeste
ferministyczna, nazywajac ja glupia.
a przeciec ta wlasnie manifesta postuluje, miedzy
innymi, prawo do zawierania legalnych zwiazkow przez
pary homoseksualne.
czyli nazywa "glupota" takze wlasne poglady.
dodam, ze Sebastian nie krytykowal kawalkow manifesty
punkt po punkcie, ale wyrazil sie o calej w bodajze 4
slowach, z naciskiem na "glupie".
to co krytykowal?
manifeste, bo feministyczna?
styl manifesty?
wlasne poglady?
w sumie mnie to bardzo zaciekawilo.
mam jeszcze jedno pytanie do Sebastiana (na poczatek,
tak w ogole mam kilka): czy jestes za legalnoscia
aborcji, czy tez za obecna ustawa antyaborcyjna?
i nie jest to pytanie "znienacka" i nie na temat. otoz
aborcja jest kolejnym z tematow poruszanym przez
manifeste.
czekam na odpowiedz.