margot_may
22.05.07, 18:47
Jednym z argumentów pomagających przełamać się kobietom zgwałconym, aby
zgłosiły sprawę policji jest myśl, że przestępca nikomu już tego nie zrobi, bo
będzie siedział w więzieniu. A jeśli zrobi, to następnym razem będzie siedział
dłużej.
Czytając o takim przypadku:
www.polskalokalna.pl/wiadomosci/news/lodzkie-zaginiona14-latka-zostala-zamordowana,914332
zastanawiam się czy tego argumentu nie lepiej wrzucić do kosza?