22.05.07, 18:47
Jednym z argumentów pomagających przełamać się kobietom zgwałconym, aby
zgłosiły sprawę policji jest myśl, że przestępca nikomu już tego nie zrobi, bo
będzie siedział w więzieniu. A jeśli zrobi, to następnym razem będzie siedział
dłużej.

Czytając o takim przypadku:
www.polskalokalna.pl/wiadomosci/news/lodzkie-zaginiona14-latka-zostala-zamordowana,914332
zastanawiam się czy tego argumentu nie lepiej wrzucić do kosza?
Obserwuj wątek
    • brak.polskich.liter Nienienie 22.05.07, 19:04
      Argument dobry, jak kazdy argument przemawiajacy za tym, zeby jednak zglaszac.
      Natomiast mam pytanie, a nawet dwa: jakim, kuzwa, prawem, ten pan wyszedl na
      wolnosc zaraz po ogloszeniu wyroku?! Czy sedzia byl niepoczytalny?!!
      I dlaczego za gwalt dostal tylko 2 lata i 3 miechy? Przeciez to smiech na sali...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka