gagat100
23.03.04, 11:57
Zaczelo sie od tego ze w 10,5 tyg od OM mialam plamienie pojechalam do
szpitala zrobiono USG pierwszy raz widzialam moje dzieciatko ale juz sie nie
ruszalo nie bilo mu serduszko podobno przestalo tydzien temu, czy moglo miec
wplyw to ze zaczelo sie wtedy u mnie przeziebienie (silny katar, bol glowy)??
Na drugi dzien mialam zabieg po 4 godz poszlam do domu z pustka pod sercem!!!
Na karcie ze szpitala napisano ze zastosowano leczenie EXCOCHLEATIO VAVI
UTERI co to oznacza?? na wyniki bede czekac dwa tyg a juz mysle o nastepnym
dziecku!!! Napewno za 4 tyg pojde do kontroli i zadam te same pytania
lekarzowi ale juz bym chciala wiedziec czy kwas foliowy i falvit dalej brac i
kiedy moge wspolzyc i zajsc w ciaze!!!!!!!!!!!!!
dziekuje za odpowiedz Joanna B.
ODPOWIEDZIAŁA MI PANI ZEBYM POCZEKAŁA POL ROKU I ZASTANAWIAŁA SIE CO BEDZIE
NA WYNIKU HISPO.
WIĘC....
Fragmenta ovi et deciduae. Necrosis focalis et suppuratio deciduae
Dlaczego ONI pisza po łacinie dlaczego normalny czlowiek nie moze tego
odczytac?? Prosze o przetłumaczenie na jezyk polski, dziekuje.
Joanna