Dodaj do ulubionych

Co mi jest?

09.09.11, 21:31
Rano obudziłam się z bólem po prawej stronie pod żebrem,bolało jak przy kolce,Kiedy po godz. nie przechodzilo wzięłam nospę,no i pognałam z Młodym do przedszkola.W drodze powrotnej chwycił mnie taki ból,że gdyby nie napotkana sąsiadka to bym się nie dowlokła.Wzięłam kolejna nospe i nic.Pojechalismy do lekarza,zapisał mi zastrzyki (z ulotki wynika ze przeciwbólowe), stwierdził,że to może kolka,moze nerwoból,że powinno przejsc.A ja sie męcze do tej pory,cały dzien w lóżku,boli jak cholera,co jaki cza mam febrę(bez gorączki) i jestem w kropce co dalej.Jechać rano na dyzur?
Obserwuj wątek
    • kol.3 Re: Co mi jest? 10.09.11, 07:22
      Woreczek żółciowy Ci się kłania. Dolegliwość typowa dla pań które parę lat wcześniej urodziły dziecko. Też tak miałam w parę lat po urodzeniu syna, zaczęło się bardzo ostro, pogotowie lekarka orzekła woreczek żółciowy przepisała mi lek na rozrzedzenie żółci. Stwierdziła że to typowe po urodzeniu dziecka. Przeszło jak ręką odjął. Bierz sylimarol.
      • emaciejka1 Re: Co mi jest? 10.09.11, 08:58
        Przetrwałam noc,po 10 jade na pogotowie na zastrzyk i poproszę żeby ktos mnie przebadał zobaczymy co powiedza,bo mnie jak bolało tak boli.Dziękuje za wszystkie podpowiedzi
          • emaciejka1 Re: Co mi jest? 12.09.11, 10:49
            Wekend na pogotowiu z małymi przerwami,zrobili usg,które nic nie wykazało,dali kroplówki przeciwbólowe i rozkórczowe,które owszem pomogły, ale na ok 2 godz.Lekarze sami nie powiedzieli nic konkretnego,bo nie wiedza co mi jest.Jutro mam powtórne usg,a boli dalej jak bolało,jest mi paskudnie niedobrze,nie potrafie nic jesć,od wszystkiego mnie odrzuca (może i lepiej,przynajmniej schudne wink ) a temp.mam zaskakująco wysoką 35,6. Mam już dosyć1
            • claratrueba Re: Co mi jest? 12.09.11, 10:58
              Zrób możliwie szybko próby wątrobowe i mocz. Usg wykazałoby problemy z pęcherzykiem żółciowym. U mnie usg przy Twoich objawach + gorączkawykazały woreczek żółciowy zupełnie pusty, nawet bez żółci (z niejedzenia) ale lekarkę coś tknęło by obejrzeć nerki. No i bingo, ta po prawej stronie wyraźny stan zapalny, co potwierdziło badanie moczu.
    • e_madziq Re: Co mi jest? 13.09.11, 09:27
      miałam zapalenie nerwu międzydżebrowego, bolało od żeber z przodu aż po łopatke z tyłu. Nie mogłąm wstac z łóżka, oprzec sie na krześle itp. Pomogły mi zastrzyki w tyłek, po których bolała mnie jeszcz d..a, ale po tygodniu ból żeber zaczał ustepować.
      • emaciejka1 Re: Co mi jest? 16.09.11, 14:27
        Dzisiaj wypuscili mnie ze szpitala,byłam już paskudnie wycieńczona i odwodniona,porobili mi szczegółowe badania,gastroskopię sad ,okazalo sie, że zrobił mi sie wrzód na dwunasnicy (ponoć sam powinien się wchlonąc ) i miałam ostre zapalenie żołądka . Z receptami i l 4 do końca miesiąca wróciłam do domku.Trochę diety,mniej nerwów , a więcej odpoczynku i powinno wszystko wrócić do normy. jeszcze raz dziękuje za wsparcie i pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka