Dodaj do ulubionych

Brak okresu

01.09.21, 16:35
Moja dziewczyna wyjechała nad morze do pracy i zaczęły dziać się dziwne rzeczy. 13 lipca dostała okres natomiast wyglądało to tak że miała jeden dzień silnego krwawienia potem prawie że nic, tak jakoby go nie było. Potem ponownie w nocy 31 lipca dostała okres który również trwał krótko ponieważ od 31 lipca do 2 sierpnia.
3 sierpnia zaczęliśmy uprawiać ze sobą seks, oczywiście w prezerwatywie dodatkowo ani razu wytrysk nie odbywał się w pochwie zawsze poza nią w gumce. Od tego czasu ani razu nie dostała okresu gdzie według kalendarza powinna dostać go 28 sierpnia. A mamy dzisiaj 1 września i wiadomo odrazu jaki najgorszy scenariusz się nasuwa na myśl chociaż jest on mało prawdopodobny że względu na to że stosunki były w zabezpieczeniu i przerywane. Dodam że dziewczyna wróciła już po 2 miesiącach z nad morza gdzie w pracy miała dużo stresu. Czy może ktoś wie co może być nie tak?
Teraz dodatkowo jeszcze jest przeziębiona ma katar, kaszel i boli ją mocno gardło....
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Brak okresu 01.09.21, 18:44
      Może być wszystko w porządku, chociaż nie musi. Wyjazd i stres mogą spowodować opóźnienie owulacji o dowolnie długi czas (np. o kilka tygodni), a miesiączka przychodzi ok. 2 tygodni po owulacji. Wynika z tego, że nie mając innych danych (np. z samoobserwacji) nie da się wyznaczyć jej terminu według kalendarza. Niestety wiedza o tym jest niemal zerowa, chociaż mamy XXI wiek.

      Proponuję zajrzeć na forum Naturalne Planowanie Rodziny, tam można sporo przeczytać i popytać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka