majka71
16.01.05, 17:24
Mam problem, poniewaz juz od ponad 2 tyg mam krwawienie. Wiem ze powinnam isc
do lekarza ale mam blokade.Z mojego wywiadu wiem ze bede musiala poddac sie
lyzeczkowaniu, czego sie tak bardzo boje, ze mnie to o paralizuje. Czy
mozecie sie podzielic ze mna wrazeniami z takiego zabiegu? Czy jest on
bezpieczny? Czy potrzebne jest znieczulenie i jakie?