IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 09:22
słyszałam że antidral to świety sposób na problemy z poceniem się.tylko jak
go stosować???podobno mozna go używać raz na kilka dni!ale jak?przecież po
umyciu to wszystko schodzi!prosze o odpowiedzi


kasia
Obserwuj wątek
    • breneka Re: antidral 19.01.05, 10:38
      Jest naprawde swietny. Ja stosuje pod pachy, faktycznie raz na 4-5 dni.
      Czesciej stosowany piecze i wywoluje wysypke. Najczesciej stosuje go na noc, bo
      moze niszczyc ubranie. Nie przejmuj sie, ze sie zmywa, bo i tak dziala. Mnie
      rozwiazal problem pocenia definitywnie i teraz ne wyobrazam sobie, ze moglabym
      sie bez niego obejsc. Polecam.
    • the_kami Re: antidral 19.01.05, 10:39
      Stosowałam go dość długo, na początku faktycznie co kilka dni. Potem potliwość
      zdecydowanie się zmniejszyła, więc i częstotliwość zmniejszyłam do 'jak mi się
      przypomniało' - raz na 2 tygodnie. Teraz jest dla mnie zbyt ostry, zaczął
      podrażniać mi skórę.
      To nie jest tak, że smarujesz się tym raz na kilka dni i w międzyczasie nie
      używasz nic innego. Najlepiej stosować go na noc, po dokładnym umyciu pach
      (chodzi o zmycie pozostałości dezodorantu), ale nie bezpośrednio po ani przed
      depilacją/goleniem. I najlepiej potem założyć białą, byle jaką koszulkę -
      Antidral potrafi BARDZO odbarwiać/niszczyć ubrania.
      A potem (rano) należy go dokładnie zmyć, i uzyć dezodorantu (pewnie lepiej
      jakiegoś sztyftu/w kulce, żeby nie podrażniać dodatkowo). Na opakowaniu zdaje
      się jest napisane coś o codziennym stosowaniu, ale ja nie polecam - IMHO jest
      zbyt drażniący, trzebaby mieć skórę jak słoń. Ale faktycznie - po kilku
      zastosowaniach (co kilka dni) efekty są bardzo pozytywne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka