hauck
08.04.05, 21:10
Moze któras z was miała podobny problem i mi cos doradzi. Od jakiegos czasu
nie radze sobie z poceniem sie. Głównie chodzi mi o pachy. Nigdy do tej pory
nie miałam zadnego problemu z tym. Stopy, dłonie - wszsytko ok, ale pod
pachami wiecznie mokra podkoszulka, nic nie pomaga. Strasznie mnie to
krępuje. Używam jak zawsze antyperspirantów, oczywiscie gole sie,,, moze
znacie jakis "domowy "sposób, moze jakies zioła? Bede wdzięczna.