Dodaj do ulubionych

mały biust

IP: *.zarz.agh.edu.pl 21.04.05, 19:34
mam problem z małym biustem Chciałabym sobie jakos pomoc, znacie jakies
skuteczne działanie na powiekszenie biustu, ostatnio słyszałam o tabletkach
ktore zazywa sie min. 20 dni i to powieksza znacznie piersi Słyszałyscie cos
o tym? Te tabletki reklamowane sa w gazetach
Obserwuj wątek
        • Gość: hmm Re: mały biust IP: *.hrz.uni-oldenburg.de 22.04.05, 13:04
          ja tez mam ten sam problem. mam malyy biust. I to dziala mi na psychike. wiec
          to tez choroba. Nie umiem sama sobei poradzic. Wstydze sie mogeo chlopaka. Wem
          ze dla chlopakow tosprawa wazna. Widze jak oczy jego kieruja sie na duze
          biusty. Czy mozna sobeu jakos pomoc. Zaakceptowac sie. dostrzec inne walory.
          Powiekszyc biust. POczuc sie kobieta.

bede wdzieczna za wasze komentarze
          • lilith76 Re: mały biust 22.04.05, 14:06
            skoro on jest z tobą, tzn. że jesteś dla niego ważna i jest coś w tobie co cię
            wyróżnia na plus od innych dziewczyn.
            faceci mają to do siebie, że gapią się na inne i nawet gdybyś sobie powiększyła
            biust, być może on nadal wlepiałby wzrok w cudze piersi. co wtedy byś zrobiła?

piekną i seksowną nie jest dziewczyna o oszałamiajcej urodzie, szczupła z
            pokaźnym biustem, tylko dziewczyna kochająca swoje ciało, pewna jego
            atrakcyjności - choćby była płaska jak deska albo miała nadwagę. wierz mi
            widziałam już takie boginie seksu.

nie wiem co ci doradzić - być może operacja podniesie twoje poczucie własnej
            wartości i będzie cudownie (ale nie z powodu większych piersi tylko tej łuny
            radości z twojego ciała).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka