Dodaj do ulubionych

Pytanie techniczne o pigulki

22.07.02, 12:08
Przez 4 miesiace stosowalam Diane 35, musialam zmianic na Cilest. Na ulotce
Diany bylo napisane, ze hamuje owulacje, zageszcza sluz szyjkowy i zmienia
blone sluzowa macicy, na ulotce Cilestu nie znalazlam o tym ostatnim zadnej
wzmianki. Po pierwszym opakowaniu tego srodka mam o wiele dluzsza i bardziej
obfita miesiaczke niz po Dianie. Czy jest to indywidualna reakcja organizmu,
czy efekt dzialania innego skladnika Cilestu? Ciekawi mnie jak wyglada to u
innych kobiet i czy jesli cilest nie ma tego dodatkowego dzilania (a moze
wszystkie pigulki maja?) jest mniej skuteczny?

I jeszcze jedno - po miesiacu stosowania bolesnosc piersi powoli ustepuje.
Czy ich powiekszenie tez jest "chwilowe"? naleze do tej niewielkiej grupy
kobiet, ktorym to sie zdecydowanie nie podoba, i tak mam juz duzy biust.

Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • jagna_jagna Re: Pytanie techniczne o pigulki 22.07.02, 13:17
      mela1 napisała:

      > Przez 4 miesiace stosowalam Diane 35, musialam zmianic na Cilest. Na ulotce
      > Diany bylo napisane, ze hamuje owulacje, zageszcza sluz szyjkowy i zmienia
      > blone sluzowa macicy, na ulotce Cilestu nie znalazlam o tym ostatnim zadnej
      > wzmianki. Po pierwszym opakowaniu tego srodka mam o wiele dluzsza i bardziej
      > obfita miesiaczke niz po Dianie. Czy jest to indywidualna reakcja organizmu,
      > czy efekt dzialania innego skladnika Cilestu?

      Ja po cilescie miałam dwa razy dłuzsze miesiączki niż po poprzednim preparacie.
      I to mimo tego, że zmieniajac mi lek lekarz stwierdziła, że bedą krótkie i
      skąpe. Nic z tego.
      W dodatku po roku zmieniłyśmy Cilest na inny bo mi wskaźniki prób wątrobowych
      poszybowały w kosmos.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka