Dodaj do ulubionych

Pigulki a samopoczucie psychiczne

17.08.02, 16:34
Witam,

Biore od dwoch lat pigulki antykoncepcyjne, obecnie Logest, przedtem
Novynette. Moim problemem od jakichs 5-6 miesiecy jest zle samopoczucie -
brak energii, ospalosc, a do tego smutek, placzliwosc, ogolnie rzecz biorac
doly. Do tego brak mi ochoty na seks. Czy to moze byc wynikiem zazywania
pigulek? A moze powinnam brac cos z wieksza zawartoscia hormonow? Czuje sie
jakos tak "bezplciowo" i zupelnie bez energii. Poza tym jestem zdrowa, ale
te "smuty" mnie naprawde dobijaja... Zaczynaja sie juz odbijac na moim zyciu.
Wiec bardzo prosze o odpowiedz: czy to moga byc hormony, czy szukac przyczyn
gdzie indziej?
Obserwuj wątek
    • nell26 Re: Pigulki a samopoczucie psychiczne 17.08.02, 19:35
      kornelia11 napisał(a):

      > Witam,
      >
      > Biore od dwoch lat pigulki antykoncepcyjne, obecnie Logest, przedtem
      > Novynette. Moim problemem od jakichs 5-6 miesiecy jest zle samopoczucie -
      > brak energii, ospalosc, a do tego smutek, placzliwosc, ogolnie rzecz biorac
      > doly. Do tego brak mi ochoty na seks. Czy to moze byc wynikiem zazywania
      > pigulek? A moze powinnam brac cos z wieksza zawartoscia hormonow? Czuje sie
      > jakos tak "bezplciowo" i zupelnie bez energii. Poza tym jestem zdrowa, ale
      > te "smuty" mnie naprawde dobijaja... Zaczynaja sie juz odbijac na moim zyciu.
      > Wiec bardzo prosze o odpowiedz: czy to moga byc hormony, czy szukac przyczyn
      > gdzie indziej?

      CzescsmileWydaje mi sie, ze to przez te hormony.
      Mialam to samo, gdy bralam cilest- stany depresyjne, spadek libido, chudniecie,
      co nie bylo w moim przypadku na korzysc.
      Zmienilam tabletki na mercilon i teraz jest wszystko ok.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka