Gość: Aha
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.08.05, 15:24
dzewczyny, jakie macie doświadczenia z tymi globulkami, zawsze stosowalam
tylko prezerwatywy ale teraz mam taki okres w zyciu ze nie moge miec dziecka,
nie moge brac tabletek antykoncepcyjnych, na wkladke jestem za mloda, chce
sie dodatkowo zabezpieczyc co sadzicie o tym srodku, czy te globulki cos w
daja pozdrawiam.