po_la 20.09.02, 22:48 czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze w trakcie REGULARNEGO przyjmowania tabletek, bez wymiotowania ani pomylek, ani zapominkow, bo np. tabletka "jakos" nie podzialala? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
apolka Re: ciaza a tabletki 21.09.02, 09:14 Tak, organizm może nie wchłaniać pigłek w całości gdyż przedtem są one wydalane w związku np. z przemianą materii. Ja byłam w takiej sytuacji gdy braam pigułki jednofazowe, tzn. efekt antykoncepcyjny był osłabiony, jednak w ciążę nie zaszłam. Objawy były takie, że przez pierwsze cykle ok. a w następnych plamienia miedzy cyklami. Wypróbowałam tak Cilest i Femoden. Potem moja ginekolog zmieniła mi pigułkę na trójfazową, pomogło. Pozdrawiam, apolka Odpowiedz Link Zgłoś
monika.antepowicz Re: ciaza a tabletki 24.09.02, 10:47 W piśmiennictwie opisywano taką sytuację, ale ja osobiscie u swoich pacjentek (12 lat pracy) nie spotkałam sie z taką sytuacją. Odpowiedz Link Zgłoś