Dodaj do ulubionych

ciaza a tabletki

20.09.02, 22:48
czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze w trakcie REGULARNEGO przyjmowania
tabletek, bez wymiotowania ani pomylek, ani zapominkow, bo np.
tabletka "jakos" nie podzialala?
Obserwuj wątek
    • apolka Re: ciaza a tabletki 21.09.02, 09:14
      Tak, organizm może nie wchłaniać pigłek w całości gdyż przedtem są one
      wydalane w związku np. z przemianą materii. Ja byłam w takiej sytuacji gdy
      braam pigułki jednofazowe, tzn. efekt antykoncepcyjny był osłabiony, jednak w
      ciążę nie zaszłam. Objawy były takie, że przez pierwsze cykle ok. a w
      następnych plamienia miedzy cyklami. Wypróbowałam tak Cilest i Femoden. Potem
      moja ginekolog zmieniła mi pigułkę na trójfazową, pomogło.
      Pozdrawiam,
      apolka
    • monika.antepowicz Re: ciaza a tabletki 24.09.02, 10:47
      W piśmiennictwie opisywano taką sytuację, ale ja osobiscie u swoich pacjentek
      (12 lat pracy) nie spotkałam sie z taką sytuacją.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka